KELUSHI Furukawa 1pair S175 S175V2000 S176 S177 CF CR LP Fibër për saldim me fibra të makinës Shkarkojeni s...

Shiko Detajet

KELUSHI 1-5KM 1MW ftter kontrollues kabllor optik tracker gjurmues vizual gabim locator fibër lazer gabim l...

Shiko Detajet

Shufra elektrodë KELUSHI IFS-10 IFS-15 IFS-15 IFS-15H Elektroda e Fuzës optike Splicer Gjilpërash shkarkues...

Shiko Detajet

5 copë / shumë SW433-XP1M Meshkuj SMA kokë 433MHz Antibranë kundër vibrimit Sucker me kabllo 1metër për Mod...

-16%
Shiko Detajet

Elektroda për bashkuesin e shkrirjes së fibrave Elektrodat TYPE-39/66 TYPE-71C / 71M Type-81M / 81C TYPE-60...

Shiko Detajet

Modul i ri i transmetuesit SFP GLC-LH-SM Cisco 1000Base-LX 1.25G 10km

Shiko Detajet

Modul i ri i transmetuesit SFP GLC-LH-SMD Cisco 1.25G DDM / DOM 10km

Shiko Detajet

10 copë SC / APC-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2-2.0mm Cable / Pigtail Fiber Fiber

Shiko Detajet

Modul i ri i transmetuesit SFP 1.48G 10km HP i ri J4859A / B / C HP

Shiko Detajet

FTTH Splice kuti mjeti optik optik Mjet mjetesh optike optike 3 grupe zhveshje Pixian Fiber + fibër optike ...

Shiko Detajet

Paketim 4pcs / lot 315MHz Superheterodyne ASK kit modul marrës pa tel transmetues (transmetues 4 copë + mar...

-30%
Shiko Detajet

1000BASE-SX, 1.25G transmetues SFP, 850nm 550m, modul optik, lidhës LC, MMF, DDM, GLC-SX-MM, në përputhje m...

Shiko Detajet

Për Cisco Linksys pajtueshme,, Mbështetje DDM DOM GLC-SX-MMD 1.25G 550m SFP modul transmetues

Shiko Detajet

Modul marrësi 4pcs STX882 433MHz + 4 copë SRX882 Modeli marrës 433MHz + 8 anketat që përputhen

-30%
Shiko Detajet

Për D-Link, transmetues 1000BASE-SX, 1.25G SFP, 850nm 550m, modul optik, lidhës duplex LC, MMF, DDM, GLC-SX...

Shiko Detajet

KELUSHI Original 1pair S178A S123A S123C S123M4 S153A Elektrodë Elektrike e Saldimit elektrik Përdorimi në ...

Shiko Detajet

Superbat WIFI Antena e brendshme 2.4GHz 2.15dBi RP-SMA Tilt-Swivel gome me ajër për wireless D-Link Booster...

Shiko Detajet

Cilësi e lartë 5-2400 mhz 1 deri në 4 mënyra ndarëse kabllo koaksiale me lidhës të vogël N për kabllo që li...

-50%
Shiko Detajet

KELUSHI 2018 Pastrues i ri pastrues me një klik 2.5 mm me një klik për SC ST dhe FC

Shiko Detajet

Modul i ri i Transmisionit të bakrit GF-T Cisco i pajtueshëm 1000Base-T 1.25G SFP

Shiko Detajet

KELUSHI FC-6S pastrues i fibrave Mjet i lidhjes së ftohtë Vegël për fibër optike për SUMITOMO Diametri i Ve...

Shiko Detajet

KELUSHI Testi i kabllove me fibër optike me burim të kuq KELUSHI 20mW Visual Fault Locator FTTH Optical Too...

Shiko Detajet

1000BASE-SX, 1.25G transmetues SFP, 850nm 550m, modul optik, lidhës LC, MMF, DDM, GLC-SX-MM, në përputhje m...

Shiko Detajet

KELUSHI FTTH Matës optik me fuqi optike DXP-40D Testues kabllo optike me fibër -70dBm ~ + 10dBm SC / FC Kon...

Shiko Detajet

Konektor SC 10 / 100M 1x9 BIDI Transceiver optik- BIDI Fibër single 20KM SC 3.3 / 5V 1310TX 1550RX

Shiko Detajet

100% fabrikë furnizojnë drejtpërdrejtë 1X2 Single mode WDM Fused WDM 1x2 1310 / 1550nm FBT WDM SC-FC / PC P...

Shiko Detajet

12 ngjyra SC / UPC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2-OS2- Fibër optike

Shiko Detajet

10 copë LC / UPC-Multimode (50/125) -OM2, OM3, OM4-0.9mm Kabllo / Pigtail Fiber Fiber

Shiko Detajet

Konektor FC 10 / 100M 1x9 BIDI Transceiver optik- BIDI Fibër single 20KM FC 3.3 / 5V 1310TX 1550RX

Shiko Detajet

5 copë / shumë SW433-ZT100 100 mm 433MHz Antenë e drejtpërdrejtë

-22%
Shiko Detajet

Shitje e nxehtë 3.0 mm 1x8 ABS Modul kuti tip SC / PC Konektor Fiber Optik PLC Splitter

Shiko Detajet

8pcs / lot SW433-WT36 433MHz Elbow Rod Antena për Modul RF

-16%
Shiko Detajet