12 copë / vendosur FTTH mjet mjet optik Fibër me heqës të fibrave -70 + 10dBm Lerator vizual me fije optike...

-63%
Shiko Detajet

2sets / lot 433MHz 100metra Komplet i Modulit Wireless (transmetues ASK STX882 + marrës ASK SRX882) + 4 ani...

Shiko Detajet

GSM 850/900/1800 / 1900MHZ Terminal pa tel fiksuar me ekran LCD, sistem alarmi mbështetës, PABX, zë të qart...

-18%
Shiko Detajet

Konvertues me fibër optike Htb-3100ab Konvertues të fibrave optike Transformues të njëfishtë të fibrave 25k...

Shiko Detajet

KELUSHI Laser Handheld Pointer 20mW 20km locator i defektit vizual me fije optike, Test produkti lazer 650n...

Shiko Detajet

Kabllot SM SX PVC 3mm 30 Metra SC / APC Fibra optike Jumper SC / APC-SC / APC Kabllo Fiber Optike Patch

Shiko Detajet

2pcs 433mhz Modul RF LoRa SX1278 PM1280 Marrës dhe transmetues i komunikimit në distancë të gjatë SPI LORA ...

-11%
Shiko Detajet

KELUSHI 2018 New 13 copë / Set FTTH Tool Optic Fiber Kit with FC-6S Cleaver and Plastic 5mW Visual Fault Lo...

Shiko Detajet

Superbat 50 Ohm 868Mhz Antena 3Dbi Sinjal i gomës Ajrore Simbol përforcues 60W Input SMA Mashkull Plug Kone...

-16%
Shiko Detajet

Antena 4G Antena 4G në natyrë 20dBi antenë Yagi N sinjale e telefonit femër Pranoni antenën për amplifikues...

-46%
Shiko Detajet

1PCS 802.11b / g / n 2.4G 22dBi Antenna Fitim i Lartë WIFI Booster Wireless Lan Wireless Lan gjithëpërfshir...

Shiko Detajet

433MHz ASK Kit modul i marrësit pa tela transmetues (transmetuesi 1 copë STX882 + 1pc marrës SRX882 + 2 cop...

-25%
Shiko Detajet

Elektrodave Rod Elektrodike KELUSHI Fusion Splicer (DVP-720B / 730/750) 1pair Transporti falas

Shiko Detajet

10 copë SC / APC Pigtail Fiber me modalitet të vetëm (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0.9 mm kabllo

Shiko Detajet

KELUSHI FC-6S pastrues i fibrave Mjet i lidhjes së ftohtë Vegël për fibër optike për SUMITOMO Diametri i Ve...

Shiko Detajet

Fibër optike Kuti mjetesh mjetesh / pako FTTH mjete të posaçme të mjeteve të rrjetit, çantë bosh Pajisjet e...

Shiko Detajet

Kabllo SFP-H10GB-CU2M 10G 2M SFP + DAC 10GBASE-CU Kabllo lidhëse direkte e bashkangjitur me bakër Twinax SF...

Shiko Detajet

KELUSHI Fabrikë optik me fuqi optike DXP-20B -70 ~ 10dBm Testues i kabllove me fibër optike të rregullueshm...

Shiko Detajet

KELUSHI Gjithë-IN-NJE njehsor optik me fibër optike -70 deri + 10dBm 1mw 5km Testues kabllor me fije optike

Shiko Detajet

Televizion CATV Transmetues YJ350C -50 + 26dBm Matës i fuqishëm optik optik mini-portativ

Shiko Detajet

20Pjesa X Volum Knob + Knob Selektues Kanali EP450 MTX960 GP328PLUS

Shiko Detajet

Kabllo QSFP QSFP-H40G-CU2M CAB-Q-Q-2M QFX-QSFP-DAC-2M QSFP + 40G Kabllo bakri ngjitëse direkte pasive 30AWG

Shiko Detajet

KELUSHI 1-5mW Visual Fault Locator Fiber Optic Laser Pointer Cester Tester Matësi për CATV Fiber Testues Fi...

Shiko Detajet

gsmjustoncct 2017 e re me origjinë 100% UFI DONGLE / Ufi Dongle punë me kuti ufi

Shiko Detajet

26 Në 1 Fibër FTTH Fiber Optic Kit me Cutter Clouser dhe Rripa të lirshme të shiritave të transportit

-5%
Shiko Detajet

VOTK 1/4 valë GP Antena Profesionale FM Transmetuese 5W-100W me kabllo 8metra 26ft

-6%
Shiko Detajet

Yagi Antena 3G WCDMA 18dbi Antena në natyrë 3G Antena me N-Femër për Përsëritës të Sinjalit Mobile Përmirës...

-46%
Shiko Detajet

ELmimi me shumicë i KELUSHI 10mw Kabllo Fibre Optike Testues Laser i Kuq Drita vizuale Fault Locator Tool T...

Shiko Detajet

SFP-H10GB-CU1M 10G 1M SFP + Kabllo DAC 10GBASE-CU Kabllo lidhëse direkte e bashkangjitur bakër Twinax SFP k...

Shiko Detajet

Bandë e plotë 806-960 / 1710-2700MHz në natyrë të drejtuar Omni drejtuese N Femra gsm 3G 4G antenë përsëritëse

Shiko Detajet

10 copë NAGOYA NA-771 SMA-F Antena Dual Band 144 / 430MHz për Baofeng UV-5R UV-B5 BF-888S UV-82 UV82 Walkie...

-17%
Shiko Detajet

Superbat 2dbi 824-960Mhz 1710-1990Mhz GSM / UMTS / HSPA / CDMA Antena Fakra D Lidhës për femra Jack RG174 3...

-16%
Shiko Detajet