41% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Syma S107G IR 3-channel RC Single-blade Remote Control Remote Lodrat Model Helikopteri RTF

-40%
Shiko Detajet

Global Drone Ray Brushless RC Dron me Kamer HD Ndiqni Me Quadcopter Lartësia Mbani Professional Drone GPS V...

-26%
Shiko Detajet

Cheerson CX-10SE Mini Dron Quad Copter Pocket Drone Kontrolli i largët Kid Toy 4CH 3D Rrokullisje RC NaNo Q...

-27%
Shiko Detajet

Bateri 3.7v 650mah 20c + Karikues USB kabllo për drone X5C X5 X5SC X5SW X5C-1 2.4G rc pjesë quadopteri 2.4G...

-26%
Shiko Detajet

APM 2.8 ArduPilot Mega busull i brendshëm APM Controller Content Content Content Controller Fluturimi APM m...

-10%
Shiko Detajet

4set / shumë A2212 1000KV Motor pa furçë Outrunner + 30A ESC + 1045 Set Quad-Rotor helikopter për Ripotivë ...

-10%
Shiko Detajet

Gomat dhe rrota për kamionë kursi të shkurtër 1/10 Scale RC For TRAXXAS SlASH Car Model 4pc Set Accessories

-27%
Shiko Detajet

Dron i palosshëm VISUO Xs809HW Xs809W me kamerë në kënd kënd të gjerë 2MP WIFI FPV Lartësia mbajnë helikopt...

-38%
Shiko Detajet

Bashkimi i boshtit të boshtit të modelit RC Bashkimi 3 bladë Properues mëngë për mbajtësin e arrave për 2.3...

Shiko Detajet

Goma me 4 gyp RC Rim Hex 12MM Për RC Himoto 1/10 Off Road Monster Monster Fit HSP Amax Redcat Përtej HPI Ra...

-41%
Shiko Detajet

Bateria HRB 3S Lipo 11.1V 2200mah 30C RC Pjesë T XT60 Deans TRX XT90 EC5 JST Për Axial SCX10 Aeroplan FPV D...

-32%
Shiko Detajet

Kontrolluesi i fluturimit APM 2.8 ArduPilot Mega APM me 7M GPS Për FPV Rc Drone RC Airplane Part

-14%
Shiko Detajet

1pcs Karikues i nxehtë i RC Imax B3 LIPO Mbushës i Baterisë B3 7.4v 11.1v Mbushës për bateri Li-polimer Lip...

-10%
Shiko Detajet

1 copë A2212 Motor pa furça 930KV 1000KV 1400KV 2200KV 2700KV Për aeroplan RC aeroplan multi-copter Motor p...

Shiko Detajet

10 copë / shumë Mini 3.7g Micro Servo RC aeroplan Helikopter Boat Car Trex 250 + Transporti falas

-9%
Shiko Detajet

Fluturues druri modeli CW për aeroplan benzinë ​​RC 16x6 16x8 16x10 18x8 18x10 19x8 19x10 20x8 20x10 21x10 ...

Shiko Detajet

10X 30 * 2cm i fortë për lidhësin e lidhjes së baterisë RC poshtë rripave të ripërdorshëm të kabllove antis...

-20%
Shiko Detajet

2 copë / shumë Motor Gimbal pa furçë 2208 80T Për kamerën dixhitale Gopro CNC Mount FPV

-15%
Shiko Detajet

RC Plane 150m Lodra Largësia Për Fëmijët Fëmijë Dhuratë RC Plane 150m Distancë TRC Plane elektrike 2 CH Shk...

-17%
Shiko Detajet

4pcs Counter-Clock стреuar në drejtim të akrepave të sahatit për Hubsan X4 H107D H107C H107-A23 RC Quadcopt...

-9%
Shiko Detajet

DECODERI LOCO DCC PAR TRAJEN MODELI HO & N SCALE me 4 funksione me 9 tela 860014 / Markë LaisDcc / Serie PanGu

Shiko Detajet

Gome gome dhe rripa rrotash 4Pcs 26mm RC Hex 12 Për 1: 10 HSP HPI Sprint 2 Drift RS4 Në Makina Rrugore 4WD

-41%
Shiko Detajet

1000x100x1 / 1.5 / 2 / 2.5 / 3/4 / 5mm CILITYSIS EX E shkëlqyeshme Modeli i fletëve prej druri Balsa për ma...

-20%
Shiko Detajet

2pcs Genuine Tower Pro MG958 Digital High High Torque Standard Metall 15kg Kamion ingranazhi Servo Metal RC...

-23%
Shiko Detajet