41% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Thikë Chef - 3 shtresa AUS-10 Japoneze nga karboni i lartë me karbon të lartë nga çeliku inox me dorezë të ...

-75%
Shiko Detajet

TTLIFE 5 copë / Vendosni fletët e ripërdorshme BBQ të ripërdorshme të pllakës së nxehtë me pllaka të nxehtë...

-20%
Shiko Detajet

Flakë termike për shishe termo

-39%
Shiko Detajet

M0662 Pasqyra ondmbëlsirash Fondant Mjete Ujdisje Kornizë Kek Cupcake Chokollatë Cake Dasma Kufi Silikon Mo...

-45%
Shiko Detajet

Karakteristikë vizatimorë Prerësit e cookie-ve Micky Mouse për prestarët kryesorë të formës së cupcondit të...

Shiko Detajet

WALFOS Silicone Gatim Ushqim Magazinimi Mbajtja e kapakut të mikrovalës Mbulesa tigan e tiganit Kapakët e enës

-48%
Shiko Detajet

WALFOS shkalla e ushqimit jo Stick gjalpë gatimi spatula silikoni të vendosur cookie pasta kuzhine pjekje s...

-5%
Shiko Detajet

M1158 Letra alfabetin Mould myk silikoni ëmbëlsirë Fondant numër mjetesh dekoruese Gumpaste Chocolate Fimo ...

-45%
Shiko Detajet

WALFOS Shkalla e Ushqimit 25 * 9cm Big Swirl Shape Forma Pjekje Butt Silikoni Forma e pjekjes Mjetet Për Mi...

-34%
Shiko Detajet

New Silicone Pasta Makaron Pasta Fletë Forma e Pjekjes Fletë Mat 30-zgavër DIY myk pjekje Mat Matte Esteira...

Shiko Detajet

Hotmbëlsira e re e nxehtë e re DIY për ëmbëlsira

-10%
Shiko Detajet

WALFOS 1 copë pa ngjitje tortë me myk bukë, pan bukë të madhe frëngjisht bukë Pan-sapun pan pan-myk pan-myk...

-34%
Shiko Detajet

RSCHEF 7 inç me cilësi të çelikut të pandryshkshëm Thika e kuzhinës prej çeliku Zhduk thikën e skulpturës s...

-49%
Shiko Detajet

Mbylle mbajtëse kapëse për gjellë YuryFvna Klip mbajtëse për pjata të nxehta, Klasik retëveri, gjellë, tenx...

-40%
Shiko Detajet

Transporti Falas MIKALA çelik i pandryshkshëm me cilësi të lartë 3 copë thika për kuzhinë Japoneze Kuzhinie...

-44%
Shiko Detajet

WALFOS jastëk frigoriferësh kuzhine 2 copë 30 * 45cm jastëk frigorifer antifouling jastëk i papërshkueshëm ...

-9%
Shiko Detajet

Thika qeramike kuzhine qeramike Shërbimi Paringut frutash Thika perimesh 3 4 5 6 inç + peeler Zirconia Bard...

-50%
Shiko Detajet

[1set = 6 copë] Kapakë silikoni univerzal, Vula të ripërdorshme Premium shtrirje ushqimi shtrëngon, vegël g...

-48%
Shiko Detajet

Më së miri 6.5 inç Forma e dolli krijuese për pllaka qeramike për darkë pjatë porcelani Ushqim tabaka për k...

-20%
Shiko Detajet

Mickey Mouse Doreza me mikrovalë Potholder Bakeware Blu dhe Bardhë 100% Pëlhura pambuku mitra dhe rrip Poth...

-20%
Shiko Detajet

Foshnja për fytyrën e foshnjës Koka myk silikoni me çokollatë për mjetet e dekorimit të tortës

-55%
Shiko Detajet

Pjesët e mprehësve të thikës-3 sekonda Klipin e thikës të prapambetur

-10%
Shiko Detajet

2017 Trekëndëshat Moldmbëlsirë me ëmbëlsira silikoni 2017 Mjeshtëri sheqeri me çokollatë Fondant myk çokoll...

-40%
Shiko Detajet

6/8/10/12 Spatula Cake Inat Spatula Quality High Quality Stainless Steel Stile Handle Spatula Diy Cake Cake...

-11%
Shiko Detajet