52% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

1PCS Multi-Qëllimi Mund të qëndrojë në formën e njeriut Lugë Colander Mein lugë plastike Vegla Kuzhina B

-11%
Shiko Detajet

Gipi 100g Oak French Oak, Brewing Brendshme Brendshme Vjelje Marrje shije të errët dhe të Lehtë të Dollapit...

-15%
Shiko Detajet

Manual manuale çeliku inox WALFOS me cilësi të lartë Kanaçe Opener Professional Ergonomic Can Opener Side C...

-43%
Shiko Detajet

Cookies me cilësi të lartë armë zjarri 12 myk luleje + 6 këshilla pastiçeri Cookie Cutter makine makine gat...

-22%
Shiko Detajet

Kashtë prej kashtë të pijshëm prej metali prej çeliku 8 pc me 3 pajisje për pastrim furça

-30%
Shiko Detajet

Mjete shtypi plastike të qëndrueshme të mishit të veglave Set Mishi krijues Burger DIY DIY Hamburger Tools ...

-35%
Shiko Detajet

Kuti për erëza kuti 1 copë 6 copë / Vendosni kutitë e ruajtjes së erëzave të kuzhinës Kavanozët për shishe ...

-50%
Shiko Detajet

WALFOS 1pc Doreza e kuzhinës rezistente ndaj nxehtësisë Doreza e tiganisjes e Barbecuit të trasha Silicon B...

Shiko Detajet

UZSPACE Moda Shishe Uji Sport Portable Mini Bukuroshe Vajzë Sportive Sportive Ecofriendly Plastike Shishja ...

-33%
Shiko Detajet

Mjetet e gatimit të kuzhinës 60 * 40CM Linerët për pjekje Silat me brumë silikoni pjekje sheqeri Artizanale...

-5%
Shiko Detajet

SHSEJA 12 copë / shumë unaza pëlhurash pëlhure të Krishtlindjeve Argjendë Ari pëlhurë pendë shtrëngoj pecet...

-35%
Shiko Detajet

Manual Cutter perimesh Mandoline Slicer Patate Slicer Patate Karrota Julienne Onion Dicer Aksesorë Kuzhine ...

-50%
Shiko Detajet

Manual perimesh perimesh rrumbullake me mandolina te grira per patate karrota Blades çeliku inox Aksesorë k...

Shiko Detajet

330ml Kupa e Re e Kupës Termos 330ml Kafshë për pije me ujë për shishe me ujë

-5%
Shiko Detajet

Standarde të gomës silikoni me cilësi të lartë 30 Lule mini kanellë Bakeware DIY Pjekje me kupa tortë DIY

Shiko Detajet

2 copë 300ML Përdorim shtëpie dhe feste Krem gotë kashte gotë risi qelqi me gotë pije të ftohtë kashtë Lëng...

-23%
Shiko Detajet

prestar për brumë / Spatula / Thikë Patate / Biftek Biftek / Sallatë copëza sallate pica / BBQ / Mjete pjek...

-30%
Shiko Detajet

VILEAD Qesh qesharake Qep qesharake Cartoon Smiley Kafe Qumësht Qumësht Uji me Porcelan Kupa me Dorezë

-34%
Shiko Detajet

Keelorn me cilësi të lartë 2017 Flakë vakumi me çelik të pandryshkshëm me mur të dyfishtë 500 ml Kafe kafej...

-40%
Shiko Detajet

4pcs Vintage Plaque Frame Cutter Cutter Set Set Biscuit Plastic Bissuit Mjeta Fondant Cutter Cake

-15%
Shiko Detajet

Luyou 1 copë me cilësi të lartë Cute Mickey Mouse Fondant myk çokollatë Fondant myk DIY ëmbëlsira kuzhine D...

-5%
Shiko Detajet

3 copë Gypa prej çeliku të pandryshkshëm gypa për vendosjen e tortës, maja për dekorimin e tortës, vendos k...

-30%
Shiko Detajet

Forma e sapunit me buke silikoni me ndarës vertikal dhe kryq për mykun e sapunëve me rende të punuar me dorë

-10%
Shiko Detajet

1PCS 3 Toolsmbëlsira bashkëshorti mjete bashkimi Bakeware bashkëshorte me cupcake Fondant furra cookie krem...

-15%
Shiko Detajet