46% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Roller shkumë 60 cm EPP Pilat me densitet të lartë Pilates & Roller shkumë-pikë shkumë për masazhe shtrirje...

-37%
Shiko Detajet

Transporti Falas i bandave të rezistencës natyrore të pastër Latex 6 madhësi forcash të trajnimit të fitnes...

-25%
Shiko Detajet

Bilanci i ProCircle Balance - Jog jastëk i Rrëshqitshëm jogas

-35%
Shiko Detajet

burra dhe gra sportive në natyrë që mbajnë xhepa me shumë funksione duke hipur në qese të papërshkueshëm ng...

-10%
Shiko Detajet

Rrip të rripave të gjoksit të ngrohtë për polar Wahoo Garmin për Sport Monitorimin e rrahjeve të zemrës pa ...

-2%
Shiko Detajet

Sportist Fitness Watch Rrathë Elektronikë Afisho Sport Matës Gjurmues Hapi Gjurmues Digital Digital Pedomet...

-28%
Shiko Detajet

Aksesorë Pajisjesh Fitnesi Mounchain Aparatues i rrokjes së dorës silikoni për gishtin në stërvitësin e for...

-42%
Shiko Detajet

Pedometër sportiv Vrapimi i hapit kundër counter Ecja në distancë kalori kalori Pedometri Digital Tracker D...

-38%
Shiko Detajet

TMT Sport Fitnes Peshë Lifting Doreza Gym Trajnim Fitnes Bodybuilding Stërvitje Dore Mbështetëse Dorezë Ush...

-40%
Shiko Detajet

Kabllo me tela kabllo najloni tricep litari kabllo me kabllo, për ngjitje në palestër

-49%
Shiko Detajet

Fitness Weight Beltting Belt palestër Powerlifting Crossfit Barbell ngritje rripa ngritëse për ngritjen e p...

Shiko Detajet

Veshjet e reja të fitnesit të fitnesit Fitness Crossfit Pajisjet e ngritjes së peshave për trajnim Lidhëset...

Shiko Detajet

Gjerësia e Gatesë me gjerësi 4,4 cm Premium Latex tërheq tërheqëse për grupe trupi Bandha e rezistencës së ...

-65%
Shiko Detajet

15 bende të rezistencës PCS Vendosni tubat e fitnesit për stërvitjen e rezistencës, terapinë fizike, ushtri...

-51%
Shiko Detajet

RUNTOP Crossfit WODS Doreza Trajnimi Grip Pad Stërvitje Pesha Lifting lëkure dore Palm Mbroni dore Mbështje...

Shiko Detajet

10pcs Xhel Reekzistues Stickers Patch Pads Pads Silicone Hydrogel Mat For Wireless Smart EMS Trajnim barku

-12%
Shiko Detajet

Doreza për Ushtrime për Ushtrime të Ushtrimeve të Ushtrimeve të Ushtrimeve të Ushtrimeve të Praktikuara për...

-11%
Shiko Detajet

Lotus Spikes Acupressure Mat dhe Jastëk Set Për Lehtësim Natyror të Stress Pain Tension Spike

-48%
Shiko Detajet

bandat e rezistencës me stërvitje për forcën në tërheqje të peshës, mbledhje të trupit atletikë, këmbë Body...

-5%
Shiko Detajet

New Bandfit Gjimnastik Fuqia Bandat Bandat Atletët Fitness Doreza Gripper Finger Ushtrimi Grip Përforcues P...

Shiko Detajet

Ushtrim i butë jogat me 10 mm Yoga Mat i butë Ushtrimi jo i rrëshqitshëm Shtëpi Palestër palestër Pilates N...

-20%
Shiko Detajet

5BILLION Fitness Push Up Bar Push-Ups Stars Bars për ndërtimin e muskujve të kraharorit në shtëpi ose stërv...

-44%
Shiko Detajet

stërvitje elastike rezistencës stërvitje bandat e pajisjeve palestër për transport me shumicë dhe pa pagesë...

-10%
Shiko Detajet

Fëmijët e kopshtit bambu profesionistë kërcejnë truket për të rritur konkurrencën për të rritur peshën lita...

-10%
Shiko Detajet