Rruga e dyerve horizontale Vulosni Shiritin

-27%
Shiko Detajet

Kërcim me litar Crossfit Kaloni shpejtësinë dhe litarët e peshuar me kabllo me shpejtësi shtesë Mbërthecka ...

-36%
Shiko Detajet

Grupet e rezistencës së rrethit të grupeve të vendosur - 11Pcs Tubes Expander të gomës për stërvitjen e rez...

-41%
Shiko Detajet

Bar Bar Bar horizontale për dyer për trainim thelbësor Indoor tërheq me përdorime të shumta

-18%
Shiko Detajet

Rrjeta çeliku aerobik me shpejtësi të lartë 3m Gjatësia e rregullueshme

-5%
Shiko Detajet

Bandat e lakut të rezistencës Pajisjet elastike të fashës për stërvitje në palestër, Tërhiqni litaret e gom...

-45%
Shiko Detajet

Transporti Falas i bandave të rezistencës natyrore të pastër Latex 6 madhësi forcash të trajnimit të fitnes...

-20%
Shiko Detajet

Njësia e bllokut yoga me madhësi standarde EVA 170g, densitet i lartë dhe fortësi e lartë

Shiko Detajet

Veshjet e reja të fitnesit të fitnesit Fitness Crossfit Pajisjet e ngritjes së peshave për trajnim Lidhëset...

-21%
Shiko Detajet

Litar ProCircle jumping litar Ultra me shpejtësi duke mbajtur topa Skipping litar tela Steel Wire litarë pë...

-41%
Shiko Detajet

15 bende të rezistencës PCS Vendosni tubat e fitnesit për stërvitjen e rezistencës, terapinë fizike, ushtri...

-42%
Shiko Detajet

Bandat e lakut të rezistencës Bandat e gomës elastike për stërvitje në stërvitje Stërvitja Stërvitësi Expan...

-32%
Shiko Detajet

5BILLION Fitness Push Up Bar Push-Ups Stars Bars për ndërtimin e muskujve të kraharorit në shtëpi ose stërv...

-32%
Shiko Detajet

Gratë Yoga Stretch Strap Multi-Colors D-Ring Belt Ushtrimi Ushtrimi litar Tallëza në palestër Figura e rezi...

-5%
Shiko Detajet

Yoga Lotus Spike Acupressure Mat Jastëk Shtypi Masazhin e Trupit Akupunkturë Jastëk Mat Ju lehtëson tension...

-56%
Shiko Detajet

Trajnimi i Arteve Ushtarake të Boksit personal të UP-së Taekwondo Punching drejt i stërvitjes së drejtave t...

Shiko Detajet

Një çift i kromuar Push Up Bar me shkumë shkumë për Trajnim krahu dhe kraharori Fitness me forcë të lartë P...

-16%
Shiko Detajet

frymëmarrje doreza palestër kundër rrëshqitjes burra gra stërvitje stërvitje sportive crossfit ushtrime për...

-20%
Shiko Detajet

Rrjeta çeliku aerobik me shpejtësi të lartë 3m Gjatësia e rregullueshme

-10%
Shiko Detajet

Rrip brez rrip portokalli elastik me cilësi të lartë për Wahoo Garmin Polar Sport Drejtimin e rrahjeve të z...

-10%
Shiko Detajet

Yoga Tërhiqni litarin e Rezistencës së Ushtrimeve Bandat Tubat e Ushtrimeve Praktike Ushtrime Elastike Band...

-22%
Shiko Detajet

Shpejtësia e vetë-mbylljes së kërcimit, litarët e rregullimit të skiveve të rregullueshme Jo doreza silikon...

-42%
Shiko Detajet

Drop Transporti EPP Masazhe me Kikirik Ball Top Terapia Crossfit Yoga Balls Trigger Pika Sport Sporti Lëshi...

-49%
Shiko Detajet

Banda e rezistencës në paragrafë bandat e trajnimit të forcës së palestrës, grupet e rezistencës së lateksi...

-5%
Shiko Detajet

BandQeveria e Rezistencës Dr.Qiiwi Stërvitje Stërvitje Stërvitje Gome Elastike Lakash Bandash për Shtrirjen...

-31%
Shiko Detajet

Tërhiqni litarët me litar elastik me litar Vendosni pajisjet e trajnimit multifunksional Pajisjet për pales...

-5%
Shiko Detajet

Rrethet e gjimnastikës në unaza Procircle Unaza të palestrës me rripa të gjatshëm të rregullueshëm stërvitj...

-20%
Shiko Detajet

Të qëndrueshme 11 në këmbë 18 Këmbë Shkalla 6 metra për Shkollën e Shpejtësisë së Futbollit KSKS

-38%
Shiko Detajet

Sfungjer i qëndrueshëm i najlonit për ngritjen e peshës së rripit Mbroni rripin e mesit mbrapa, për trainim...

-15%
Shiko Detajet

Rezistencë Yoga Band Elastik muskul Fitness Stërvitje Pilates Pilat Bandë stërvitje Gome Crossfit Stretchin...

-42%
Shiko Detajet

Fitnes i ri 100cm Stërvitje MMA Boxing Box Qese varur bagazhi Kick Fight Bag Rërë Punch Punch qese Sandbag

-22%
Shiko Detajet

Gjerësia e Gatesë me gjerësi 4,4 cm Premium Latex tërheq tërheqëse për grupe trupi Bandha e rezistencës së ...

-60%
Shiko Detajet