49% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5

PRODUKTE TË NGJASHME

Brookhes Crystal Dragonfly me cilësi të lartë për gratë Vajza bizhuteri jeshile Shalle Lapel kunjat Aksesor...

-40%
Shiko Detajet

LOVBEAFAS 2019 Vathë të modës Boho Big Drop për Bizhuteri për Gra Brinco Vathë të Gdhendur të Vjetër Tibet ...

-40%
Shiko Detajet

Flyleaf 925 Sterling Silver pendë e hapur për gratë Zonjë Origjinale e punuar me dorë parandalon alergjinë ...

-10%
Shiko Detajet

KISS ME Factory 2017 Byzylyk bizelesh me ngjyrë të artë antike, bizhuteri të modës sharm, byzylykë për gra

-45%
Shiko Detajet

Jiayiqi Vintage Vathë të gjata Vathë me ngjyra argjendi Tassel Vathë Vathë me cilësi të lartë Bizhuteri të ...

-39%
Shiko Detajet

Real 925 Sterling Argjendë Buda Dollapët Lundrues Mantra Lotus Pendants Openable Antik Buddhist Kutia e Lut...

-30%
Shiko Detajet

Prangat me tela funksionalë me cilësi të lartë Shigjeta Reale Lidhjet e Prapambetjes me Bateri Digital Vesh...

-10%
Shiko Detajet

hapet dhe mbyllet bizhuteri prej ari antike me xhama dhe yje xhami zmadhues

Shiko Detajet

23 PJESA PSALM PJESAJME Ngjyrosje Psalmi 23 gjerdan Bibla Vargje Bibla Vargje Bibël Vargje Bizhuteri Libri ...

Shiko Detajet

10MM me cilësi të lartë natyrale të zezë Obsidian të gdhendur Buda Lucky Amulet Round Beads byzylyk për Gra...

-20%
Shiko Detajet

ELESHE Real 925 Sterling Silver Pikachu Elf Bead Pokemon Ash Ball Charm Fit Origjinale byzylyk Pandora DIY ...

-45%
Shiko Detajet

FYUAN Argjend i artë i vjollcë me dizajn të ri tre vathë me perla me lule Lule vathë të mëdhenj për gratë

-27%
Shiko Detajet

Rrethet e rrumbullakëta të rrumbullakët me unaza të rregullueshme për gratë Rozë bizhuteri me ngjyrë të art...

-37%
Shiko Detajet

Vathë me grep femrash Veshmbathje Stili Retro Shining ari-Ngjyrë Ball-Shape Vathë Stud për Gratë Moda Bizhu...

-20%
Shiko Detajet

Fit Evropiane Charms Bracelet 925 Sterling Silver personalizuara Cruise Ship Boat Charms rruaza për varëse ...

-15%
Shiko Detajet

2017 Gratë e gjelbërta të Simuluara me Pearl, të Gaditura me Rrathë bizhuteri, Moda Deklaratë Vintage

-10%
Shiko Detajet

PATICO New Fashion 925 Sterling Silver Silver Shiny Cubic Zirconia Beads Beads Qepë Vathë për Gratë Dasma B...

-91%
Shiko Detajet

Emmaya Design Water Drop Drop Cut Pritini me cilësi më të lartë Kub kuzhinë Zircon Stud Veshje dhuratë luks...

-56%
Shiko Detajet

Blu dhe Bardhë Porcelani Beads byzylyk OL Aksesorë Qeramikë të bëra në transportin falas të Kinës, Dhurata ...

-30%
Shiko Detajet

9PCS Vintage Bohemian Beach Women Set Set Etnik Argjend Antik Argjend Midi Finger Boho Ring Charm Anelli

-55%
Shiko Detajet

Vende për bizhuteri bakri me ngjyra argjendi të ndritshme

Shiko Detajet

GULICX Moda Vathë të Qëndrueshëm të Bardhë / Ngjyra të arta për Gratë Dangle Long Earing Crystal CZ Zircon ...

-15%
Shiko Detajet

JEXXI Big Size 925 Unazë Argjendtë Sterling AAA e Qartë Zirconia Kubike e Qartë e Qepur e Lëmuar për Pola

-91%
Shiko Detajet

Dasma Nurshëm Nusja Pearl Bizhuteri Pearl Ngjyrosje Crystal varëse Vathë Vathë Veshje Accessories Dasma aks...

-10%
Shiko Detajet