15% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4

PRODUKTE TË NGJASHME

ORSA JEWELS Ngjyra e artë e Rozë dhe Ngjyra e Argjendtë Dizajn Gjeometrik Unik CZ Unaza e shtruar 22 copë B...

-45%
Shiko Detajet

Shitje me shumicë 20 Stilet e parregullta me zhavorr 5-8 MM Rruaza natyrale prej guri për bërjen e bizhuter...

-40%
Shiko Detajet

emblemë shqiponjë dyfishtë bizhuteri ruse çeliku inox gdhendje për burra modë pallto me cilësi të lartë të ...

-24%
Shiko Detajet

Enfashion Vintage Big Circle Dangle Vathë Matte Ngjyrë e artë Vathë Humbje Vathë Për Gra Veshjet e gjata pë...

-10%
Shiko Detajet

Vathë të rinj me lule etnike të reja, Bohemian, me një rënie të gjatë, Vathë të modës, Deklaratë për Bizhut...

-25%
Shiko Detajet

BizhuteriPalace Zemra Dashurie Round Vathë kub Zirkonia Stud për Gra të Vërteta 925 Sterling Argjendë Romak...

-30%
Shiko Detajet

KISS MANDY byzylyk çeliku inox model model kryqi në ngjyrën e zezë Shkrime fetare, rrathë dore fustanele ak...

-20%
Shiko Detajet

2016 renditje e re bizhuteri dhe varëse e modës Swan Keychain Moda varëse dhe aksesorë të estetikës klasike

-20%
Shiko Detajet

INKDEW 2018 Byzylyk Trendy Bead byzylykë Rrathë rrathë elastik të punuar me dorë për Gratë Dhurata Kuqe shu...

-40%
Shiko Detajet

HOCOLE Fustan Necklace Franceze Doll Doll, Veshje Dollapë e punuar me dorë Dollap Crystal Bead Choker Neckl...

-32%
Shiko Detajet

2017 Markë e nxehtë 14G Dangle Button Rings Button 1.6mm Barbell Sexy Kirurgjik Steel Belly Piercing Navel ...

-31%
Shiko Detajet

Rruaza natyrale të rruazave të gurit të diplomuar në bizhuteri të çokollatës, bizhuteri bead Madhësi 9x12 m...

Shiko Detajet

DANZE 6 Pair / lot Vathë prej ari argjendi të modës Ngjyra të mëdha rrethi Vajzat për gratë vajza Bizhuteri...

-32%
Shiko Detajet

Deklaratë Cigane Vjollcë e Vjetër e Vjetër Bizhuteri Etnike boho gjerdan jakë fishe bizhuteri Tibet

-20%
Shiko Detajet

promovim të transportit falas sharm bukuri s Austri me cilësi Crystal dragonfly flutur, varëse varëse gjerd...

-52%
Shiko Detajet

Moda Rinestone e Argjendtë e grave Dasma e përparme e marteses me kokë Zinxhir Shalle me këpucë Nusja krem ...

-28%
Shiko Detajet

N MESE ME Vathë të Vjetër me Vjetër të Vjetër me Argjendë Vjetër për Vajra për Gratë e Modës Hollow Out Par...

-30%
Shiko Detajet

Ushtar çeliku Unaza dhie prej çeliku inox 2015 Newmimi me shumicë i çmimeve të fabrikës me shumicë për bizh...

Shiko Detajet

Zonkewap Dyqan rrobash aksesorë të rrumbullakët Aksesorë lëkure Sllave Perun Burra lëkure Byzylyk burra për...

Shiko Detajet

DreamCarnival 1989 CZ Stud Vathë për Gra Olivine Purple Color Gold Gothic Bizhuteri Dasma e Zezë Mulheres B...

-5%
Shiko Detajet

bizhuteri të reja për martesat e nuseve kristal Tiara martesor kristal aksesorë te modës me shumicë

-35%
Shiko Detajet

QIHE JEWELRY Tiny Anitique Silver Paw Charm byzylyk Stone Pet Memorial Cat Lovers Lovers for Men Women Wome...

-40%
Shiko Detajet

HIMSTORY Doreza e pastër e kthjelltë e kristal e dasmës, Nusja Headdress Aksesorë flokësh Veshje flokësh

-40%
Shiko Detajet

AZORA Color Color Stellux Austri Crystal Butterfly dhe byzylyk Lule Charm TS0008

-35%
Shiko Detajet