30% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

AZORA Vathë elegante të pastër dhe të errët blu të lartë AAA + Vathë me ujë të kubit të kuqit zirconia TE0127

-50%
Shiko Detajet

316L bizhuteri çeliku inox Unik 3in1 unaza të zemrës për gra nikel çeliku kirurgjikal CZ unaza pa lule kristal

-20%
Shiko Detajet

Rrathë ID Gokadima Stainless Steel Për Burra Bizhuteri masculina pulseira, Ngjyra e Zezë / Rose e artë Rock...

-15%
Shiko Detajet

Minminat Llambadar me ngjyra argjendi Minimal Vathë të gjata për gra për nuse Nusja e Krishtëlindjes Dhurat...

-35%
Shiko Detajet

108 * 8 mm Budiste Tibetike për Burra Lutja me Lule Sandale me Lule Natyrore Malas Moda Rrathë me Rrathë pr...

-21%
Shiko Detajet

SINLEERY Vintage Style Barok Stil i Simuluar Pearl Hollow Cross Peendant Pendant Crosss for Women for Women...

-39%
Shiko Detajet

Neoglory Austri Crystal & Rhinestone Long Charm Statement varëse varëse gjerdan bregdet Pushime pushimesh B...

-50%
Shiko Detajet

2019 Byzylyk Stainless Steel Nëna dhe Vajza për Gra byzylyk Stainless Steel Nënë Jewel pulseira pulseira fe...

-34%
Shiko Detajet

BISAER 925 Sterling Silver Zemra Ndriçuese, Enamel rrezatues Orchid & Kristal Cerise Unazat e Gishtave për ...

-55%
Shiko Detajet

2.2 Inç Vintage Silver Silver Rhinestone Crystal Starfish Brooch Party Gifts për bizhuteri

Shiko Detajet

Rretho gjerdan çeliku të pandryshkshëm Yin Yang Yang Yang varëse çeliku inox Bagua varëse për burrat Gratë ...

-35%
Shiko Detajet

TreGraces Elegant 925 Sterling Argjend Kubik Zirconia Bizhuteri E gjelbër e errët Rrathë Bukuroshë e Lartë ...

-50%
Shiko Detajet

Deklarata Pallua Rhinestone Gjerëse të gjata për gratë Bijoux bizhuteri të modës me modele Bijoux & Pendant...

-16%
Shiko Detajet

Punkë Vintage Bibla Kryeprifti Shën Michael Pendant Keychain Shën Michael Angel Krahët Jezusi Key Keys mbaj...

-54%
Shiko Detajet

5 stile me gëzof Pompom Faux Rabbit Lesh Ball Leshi Keychain Crystal Letra Unaza kryesore Mbajtësi kyç Tren...

Shiko Detajet

Minitizmi Baoyan, Imitimi i Veshjeve të Perlave të Perlave, Vendos argjendë të martuar me perla çeliku inox...

-19%
Shiko Detajet

Dymbëdhjetë Constellations Ujori Bricjapi Peshqit Dashi Demi Binjakët Binjakët Zodiac Silva Beads Charm fit...

Shiko Detajet

2019 Ngjyra e nxehtë e burrave të çelikut të pandryshkshëm 316L, prej unazë prej ari

-20%
Shiko Detajet

Wuli & Gruri për Foshnje 4.6 * 2.2cm Brookhes për Gra dhe Burra Dasma Broksa Dasma e modës Crystal Yellow V...

-15%
Shiko Detajet

2018 Chokers Vintage Women Jewell chok necklace colar, Colour Long Long Genuine necklace deklaratë lëkure G...

-28%
Shiko Detajet

Moda Kristal Stars Lidhje Zinxhiri Zinxhiri Choker Trendy Luksoze Rhinestones Qafa, Jakë jakë bizhuteri

-32%
Shiko Detajet

Ngjyre femrash varëse sharmi për trëndafila për gratë

-30%
Shiko Detajet

muylinda Shell Lule druri flokësh prej druri Crystal Rhinestone Bizhuteri për Flokët Aksesorë Kineze për Nu...

-16%
Shiko Detajet

Unenjery Hot Fashion Luxury Vintage Black Zi Ring 3 Colors Zircon Oval Ring Oval For Women Bizhuteri Dasma ...

-33%
Shiko Detajet