40% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5

PRODUKTE TË NGJASHME

2017 e re Cartoon Cute Detit Bota Starfish Pearl Shell Keychain Key Chain Kye Ring Crystal varëse Keychain ...

-10%
Shiko Detajet

Dy Ngjyrat e Modës Gratë me Stelikë Stainless Steel Rrathë byzylykë prej elastike tela elastike

-10%
Shiko Detajet

Brooch Cat Pride Lively për Partinë Shell Metal Crown Blue smalt Crystal Blue Black Black Animal for Women ...

-17%
Shiko Detajet

Bibël Bibël fetare byzylyk i Krishterë Kryq Jezuit Bibla Fetare

-30%
Shiko Detajet

CAMDOE DANLEN Beads natyrore me gurë të artë Blu me ngjyrë blu Cloisonne 4/6/8/10 / 12mm Fit DIY gjerdan rr...

-30%
Shiko Detajet

Blingbling Pin Rhinestone Crown Pin Brooch për Dhuratën e Mbretëreshës Zonjë

-10%
Shiko Detajet

Chokers ZIRIS 10 PC / Vendos Choker lëkure të reja gotike Tattoo Set për Gratë Hollow Out Zinxhir Zinxhir D...

-29%
Shiko Detajet

Rruaza JHNBY Shirita Natyrore me Rripa Karlias Onyx Ngjyra e përzier Rreth rruaza të lirshme të rrumbullakë...

-60%
Shiko Detajet

Aksesorë bizhuteri 2017 jakë të re rhinestone, bizhuteri të rreme rrobat e gjerdanit rruaza jakë të modës c...

-25%
Shiko Detajet

P1379 Dongmanli Cute Finding Dory Dory dhe Nemo Vathë për Gratë Partia e Modës Moda Elegant Stud Vathë për ...

-20%
Shiko Detajet

17KM jakë jakë Boho Rrëzë uji rruaza kristalesh rrathë joker

-20%
Shiko Detajet

20 copë / shumë të përziera me shumicë Tibet Argjendi Tibet Skull Spacer Beads Metal Pirate Skull Beads për...

-10%
Shiko Detajet

2019 Vathë Koreanë Vathë të Lartë Polonikë Vathë prej ari të çelikut të pandryshkshëm Vathë të gjata për gr...

-25%
Shiko Detajet

Byzylyk i ri argjendi 2017 me një zinxhir të pafund të byzylykut prej lëkure për burra dhe gra me rrathë mi...

-40%
Shiko Detajet

Rrathë Dasma 2017 & Bangles New Arrival full star super shndritshëm me shkëlqim kristal me rhinestone argje...

-37%
Shiko Detajet

2018 Dizajni i ri i luleve me dëborë të akullit të mbërritur 925 zonja argjendi të pastra Drop vathë bizhut...

-40%
Shiko Detajet

2018 Koleksione gjashtëkëndëshe Kolona natyrale me kristal rozë rozë për gratë me zinxhirë lëkure varëse ch...

Shiko Detajet

Byzylyk Rainso Bio Energy Health Titanium Byzylyk i kuq i praruar Magnetic Magnetic Health byzylyk Për Bizh...

-15%
Shiko Detajet

2017 Vathë të Bukuroshe shumëngjyrësh Veshjet e Verdha të Bukura për Gratë Gjeometri Rrethi Simuluar Pearl ...

-40%
Shiko Detajet

QIHE JEWELRY Qeni-Njeriu Qeni Gone gjerdan Bukurie dhe Jakë Përputhen Miqësia Miqja më e mirë Argjend i për...

-40%
Shiko Detajet

Bizhuteri minimale moderne Tregime të tjera Shembull i shkurtër / Rrathë rrathë gjeometrikë & Bangles Bijoux

Shiko Detajet

BISAER berloque 925 Sterling Silver Heart Heart Charms Lule rruaza qelqi të përzier Beads Fit Charm byzylyk...

-30%
Shiko Detajet

Byzylyk zinxhir i modës me kristale të studiuar me rhinestone

Shiko Detajet

Vathë të gjata për gra Vintage Bohemia Vathë prej lëkure të gjata Vathë prej palme palësh vathë prej grave ...

-20%
Shiko Detajet