54% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Doreza të personalizuara të boksit Boy, Gjerdan varëse për burra 316 Dhurata për bizhuteri për burra modës ...

-13%
Shiko Detajet

Nusja Nxehtë Shitëse Nushe Klasike Rhinestone Crystal Choker Vathë dhe Rrathë bizhuteri Dasma Doreza Vendos...

-10%
Shiko Detajet

Vathë Stud i Kursit të Modës me Cilësi të Lartë me Guri të Rastë të gjallë Rhinestone shumëngjyrëshe për gr...

-19%
Shiko Detajet

Evropë dhe Shtetet e Bashkuara Shtypi byzylyk Jesus Cross Cross INRI Crucifix Jesus Cross byzylyk Jesus Cro...

-57%
Shiko Detajet

Asimetrike Rhinestone Cross Cross Vathë rrethi rrethi të Hënës për Vajzat Vajzat Gratë Deklarata Koreane St...

-33%
Shiko Detajet

Vathë bizhuteri të Modës 2017 për Veshjet Round Stud Veshjet e Veshjeve të Kubit të Bardhë Kubi të Veshjeve...

-20%
Shiko Detajet

Qen 3D Qentë shtëpiake të përkëdhelur Artizanatit të pikturuar me dorë Dhuratë e lezetshme Dashurimi kryeso...

-40%
Shiko Detajet

Dasma e martesave me kristal argjendi Ngjyra me ujë të rrumbullakëta me varëse varëse veshësh, bizhuteri gr...

-30%
Shiko Detajet

Neoglory Chain Chokers Boll Maxi Collar Collar & Pendants 2019 Moda Bizhuteri e embëlsuar me Kristale nga S...

-50%
Shiko Detajet

Transporti Falas 16 Vathë Veshjesh me Veshje Dyfishtë Veshjesh Moda Bizhuteri, Veshje Alloy Vathë Crystal B...

-73%
Shiko Detajet

12 rreshta Partia Spirale Të Qarta Bangle Crystal Rhinestone Crystal Byzylyk Krahu i Epërm Armë Dasma Dasma...

-30%
Shiko Detajet

2017 Ardhja e re e shitjes së nxehtë të burrave të zinxhirit të gjinisë për burra 925 argjendtë burra argje...

-65%
Shiko Detajet

Grade e Bizhuterive të Modës Cilësia AAA 6 mm Gjerësia e Unazave të Fasadave Hematite (1 pjesë) HR1000

-21%
Shiko Detajet

Vintage Galaxy Moon Crystal Crescent Purple Purple Bronze Purple Purple Pink Pink Quartz Stone Natural Opal...

Shiko Detajet

MZC Vintage Green Crystal Water Drop Broches Bruksel luksoz Alloy Women Broch Pin Pin Strass Aksesorë Femra

Shiko Detajet

Ayliss Hot 6mm 8mm Sodalite Stone Healing Healing Stone 108 Beads Lutje Buddhiste Tibet Mala Stretch Bracel...

-14%
Shiko Detajet

Meideheng plastike akrilike me ngjyra të ftohtë tonale me ngjyrën e tejdukshme të rruazave me teh të gjethe...

-10%
Shiko Detajet

Shitje e nxehtë 925 transporti falas i argjendit të praruar 925 pa pagesë

-51%
Shiko Detajet

Neoglory Austri Crystal Drop Vathë tërheqëse Veshjet me stil elegant flutur me ngjyra flutur për një festë ...

-15%
Shiko Detajet

Neoglory Austri Crystal & Rhinestone Long Charm Statement varëse varëse gjerdan bregdet Pushime pushimesh B...

-15%
Shiko Detajet

A to Z 26 Letra Design Burrat Lapel Pin Brooches Pins Dhurata e shkëlqyeshme për burra Brookhes Collar Ang...

-40%
Shiko Detajet

Unaza luksoze Joyme Lule turke Dasma Mashkull Unaza Blue Blue Gold Gold Big Green Green Red Ring for Women ...

-40%
Shiko Detajet

Vathë Bohemian Drop për Gratë Luksoze Luksoze Crystal Harm Eardrop Popular Trendy Dangle Vathë Jewellry var...

Shiko Detajet

Burra prej çeliku të pandryshkshëm burra të ri të punkut zinxhir të kafkës, të modës bizhuteri byzylyk çeli...

Shiko Detajet