22% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Doreen Box Antike Zemra e bronzit Zinxhirët kryesorë dhe unazat kyçe Vintage rruaza të rrumbullakëta të mëd...

-20%
Shiko Detajet

BAMOER 925 Rrumbullakim i rrumbullakët argjendi i rrumbullakët Elegancë rrezatuese, Clear CZ Unaza e gishta...

-45%
Shiko Detajet

Artikujt e reja Couiftet Rastesishme Dashuria Keychain Cartoon Dashuruesit e Zinxhirit Kryesor Unaza kryeso...

-50%
Shiko Detajet

WOSTU Shitje e Ngjyrosur Argjend Evropian Bukuroshe Rreze Fasule & byzylyk Moda byzylyk Për Gratë për Burra...

-50%
Shiko Detajet

925 Bead Silver Silver Bead / The Fairytale Treasure / Charm Opulent Heart Fit Fit Origjinale Pandora Charm...

-50%
Shiko Detajet

Opals Crystal Butterfly Rhinestone kapëse flokësh Barrette Hairpin Headwear Accessories Aksesorë flokësh pë...

-40%
Shiko Detajet

Byzylyk kristal i kubikut të modës kubike për gra 2017 Dhurata më e re e dashurisë

-5%
Shiko Detajet

Transporti Falas !! Gjerdan & varëse me Argjend

-45%
Shiko Detajet

Bukuroshë bukuroshe me yndyrë të kuqe të bardhë

-16%
Shiko Detajet

Neoglori BADRME ME SHKELJE SWAROVSKI Kristalet Lehta Zinxhiri i Choker të Verdhë Maxi gjerdan të gjata për ...

-30%
Shiko Detajet

Cilësia më e lartë me çelik Titani me Dyfishtë Lythi Elegant dhe Numrat tërheqës Romakë Vathë Crystal Stud ...

-42%
Shiko Detajet

Anslow Rrathë të butë Dizajn Trendy, Rrathë Bijoux Rrathë Rrathë Byzylyk Couift Miqësi Miqësi Ditëlindje Dh...

-26%
Shiko Detajet

Argjend argjendi 1pc gjerdan Dachshund Dachshund bizhuteri Qeni Dog Necklace Dachshund varëse argjendi Pet ...

-35%
Shiko Detajet

Unaza prej çeliku të pandryshkshëm u rritën për ari për burra grash dhe kristale për bizhuteri Unaza femëro...

-25%
Shiko Detajet

CWWZircons Dizajni i Ri Veror 2018 2018 Ngjyra e Bardhë e Zezë ari Austri Australiane Royal Blue Blue Brace...

-50%
Shiko Detajet

17KM 5Pcs / Set Bijoux Fashion Vintage Infinity 8 rrathë dhe Bangles Për Gratë 2 Byzylyk Ngjyra Set Dhuratë...

-45%
Shiko Detajet

G23titan Titanium Navel Piercing Ring buton unazë butoni shirita Mjekësi Titanium Merrni Zircon Pircing Omb...

-41%
Shiko Detajet

Vathë të Vjetër të modës Vajza Ajojewel për Vajza Vajza Vajza Për Gra të Zeza CZ të Zeza me Lule Rose Dopat...

-12%
Shiko Detajet

Zonja më e mirë Trendy Rrethi i Modës Bib Deklaratë e Lëmuar e Fytyrës Maxi Bijoux Party Charm Indian Bijou...

-30%
Shiko Detajet

WOSTU 100% 925 Sterling Silver Silver Beads Beads For Women Zemra Pink CZ Stone Lady Valentine Openwork Bea...

-27%
Shiko Detajet

Transporti Fibonacci raport raporti Golden varëse rrobash të zeza / argjendi të veshura dhe aksesorë bizhut...

-25%
Shiko Detajet

G23titan Vathë Zirkonia për Vajza Anti-alergjike G23 Titanium Stud Vathë Vathë Piercing Gratë e grave SGS C...

-50%
Shiko Detajet

BizhuteriPalace 925 Sterling Silver 0,25 cubic Zirkonia Solitaire Unaza Angazhimi për Gratë Unaza e Re e th...

-30%
Shiko Detajet

Vjollcë varëse muslimane Islami

-30%
Shiko Detajet