39% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Vathë Stud për Gra Femra 2017 Boucle d'oreille Clover Crystal Flower Clover Vathë ari Bijoux Bizhuteri Brin...

-59%
Shiko Detajet

Rrathë byzylykësh U7 Mens Punk Rock Style E Zezë / Argjend / E artë Ngjyra e Gjerë e Gjerë e Lartë Chunky R...

-56%
Shiko Detajet

Dhurata e zemrës së thyer të zemrës së modës

-49%
Shiko Detajet

Brifti Beads byzylyk Premtim byzylyk për çifte Dhurata bizhuteri për të Atij Marrëdhëniet në distancë të gj...

-15%
Shiko Detajet

MOLIAM Fashion Women Necklace Slide Color Pendants Slend, with Chain Gros Collier Femme 2016 MLP005, MLP006

-30%
Shiko Detajet

ROXI Vathë Austriakë Long Crystal Crystal Vathë me ngjyra gjeometrike me palë vathë Vathë Elegantë për Grat...

-45%
Shiko Detajet

vathë me ngjyra të zeza dhe bizhuteri varëse prej gjerdanit, vendosin bizhuteritë e dasmave për dhuratën më...

-31%
Shiko Detajet

New 2016 Hot Shitet Moda Pearl Flower Design 925 Sterling Silver Stud Vathë për Gra Vajza Bizhuteri Dhurata...

-50%
Shiko Detajet

2018 Hot Shitet Bangle me cilësi të lartë Rose Gold Bangle CH Hollow out Design bizhuteri byzylykë për burr...

-14%
Shiko Detajet

vjollcë e cilësisë së mirë femër Choker Bizhuteri me shumicë të modës Zemra prej druri, varëse prej 6 cm, g...

-54%
Shiko Detajet

XQNI 2017 Moda Zinxhiri Stainless Steel Chain byzylyk lëkure origjinale për burra Vintage & Bangles bizhute...

-48%
Shiko Detajet

Njësia e disponueshme e Piercing Trupi i Flakshëm Për Belpa në Nipple Nipple Navel Sepum Ring Labret Lip Ki...

-16%
Shiko Detajet

Cilësia më e lartë Unaza e Opelit të Bardhë me cilësi të lartë Mozaik i lyer me argjendë ovale të mprehtë A...

-50%
Shiko Detajet

Me shumicë rruaza të rrumbullakëta prej guri të rrumbullakëta me sy natyral me tigër për bërjen e argjendit

-35%
Shiko Detajet

G23titan 100% Titanium G23 Bizhuteri Trupi për vetullat e Kërthizës së Kërthizës Ring SGS SGS

-25%
Shiko Detajet

Milesi 3D puthje për çifte puthje për Lovers Dhuratë Mbajtëse bukuroshe të çelësave të grave prezentuese të...

Shiko Detajet

TAFREE Yin Yang Horse Glo gjerdan Zezë dhe Bardhë Qelqi Cabochon Unicorn Art Picture Dollap kafshësh Bizhut...

-49%
Shiko Detajet

Rruaza me shumicë me rruaza blu natyrale të rrumbullakëta për bizhuteri duke bërë rrathë byzylykë Amazonite...

-35%
Shiko Detajet

1 copë gjerdan Necklace Norvegjeze Viking Wolf varëse Thor Hammer Mjolnir Varëse për dhurata për burra Bizh...

-30%
Shiko Detajet

Kristal USTAR shumëngjyrësh zirkon Vathë për veshje bizhuteri të grave të modës Brincos Rose ngjyra e artë ...

-50%
Shiko Detajet

Mbërthecka gjilpërash për zemrat kristalore austriake

-48%
Shiko Detajet

Rruaza Turmaline të Zeza të rrumbullakëta Natyrore me rrathë prej guri turmalinë me rrathë DIY rruaza të li...

-43%
Shiko Detajet

Vathë çeliku të pandryshkshëm punk për burra vathë të rrumbullakët me një palë dyshe me rrathë të palëvizshëm

-47%
Shiko Detajet

Paga 5Colors 1 copë gjerdan varëse Norvegjisht

-10%
Shiko Detajet