20% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Tree Of Life Necklaces Dark Dark Nights, Ngjyrosje Argjendi me Ngjyrosje Ngjyrosje Ngjyrosje Ngjyrosje të V...

-30%
Shiko Detajet

Bohemia Mojo Vintage Bohemia Ndryshimi i humorit të humorit

-10%
Shiko Detajet

Pëlhurë prej leshi me fije të trashë antike të stilit antik, Pëlhurë me pëlhurë prej xhami, Veshja mashkull...

-34%
Shiko Detajet

Mobilje me ngjyra prej lëkure prej lëkure Cabochon, bizhuteri të modës

-50%
Shiko Detajet

Anslow Bizhuteri me Shumicë të Modës Bizhuteri Lëkurë byzylykë & Bangles byzylyk pendë për Gra Men12 Ngjyra...

-24%
Shiko Detajet

Rrathë rrobash të modës 6 shtresa dhe rrathë lëkure të holla me kristale

-10%
Shiko Detajet

Gdhendje Mahogany Zoti i Pasurisë Karakteristikat Kineze Makina / qese / çantë unazë kyçe varëse Keychain A...

-10%
Shiko Detajet

Tanzanite elegante e pasur me ngjyrë vjollce, CZ Angazhimi Dasma 925 Vathë prej ari argjendi 41x19mm

-38%
Shiko Detajet

KISS MANDY byzylyk çeliku inox model model kryqi në ngjyrën e zezë Shkrime fetare, rrathë dore fustanele ak...

-23%
Shiko Detajet

Vathë të modës 925 Sterling Silver Silver, Për Gratë Kubike Zirconia Kub dhuratë për Moda e Re për Vajza (J...

-45%
Shiko Detajet

LNRRABC Rhinestones Gratë për flokë martesor të flokëve të nusërve Kryesore të Simuluar Pearl Pejë për Dasm...

-10%
Shiko Detajet

BRAVKIS Fashioh Tenis byzylyk Crystal Bracelet Zircon Beads byzylyk Rrathë zinxhirësh Rrathë Rrathë Strand ...

-30%
Shiko Detajet

Bizhuteri islamike Rozë Arte Dashurie Argjendë Rrathë Për Gra Burra Pulseras Buzë Kristal Bileklik Byzylyk ...

-35%
Shiko Detajet

Aksesorë bizhuteri 2017 jakë të re rhinestone, bizhuteri të rreme rrobat e gjerdanit rruaza jakë të modës c...

-25%
Shiko Detajet

Veshjet e bizhuterive të Kubave të Rrobave të Modës për Gratë Ngjyra argjendi me ngjyrë Argjendë 8 mm Kubik...

-50%
Shiko Detajet

2016 Rrathë rripa magnetikë të grave të reja të modës 2016

-44%
Shiko Detajet

Bohemian Vintage Antik Argjend Argjendë me ngjyra Argjend Crystal Rhinestone Oval Guri Clip Vathë Vathë Etn...

-49%
Shiko Detajet

SINLEERY Fashion Charm Luck Turkey Blue Evil Blue Blue Eye Rhinestone Eye Choker Necklace For Women Gratë e...

-32%
Shiko Detajet

Menifte prej çeliku të pandryshkshëm për burra dhe gra Roseiftet me ngjyrë të artë

-31%
Shiko Detajet

1 fije / pako AAA Hematite Stone rripa të lirshme të palatshme të zezë për bizhuteri DIY Making HLB1018

-20%
Shiko Detajet

2016 Unazë Retro Kafshëve Handdade, Bulldog Unaza, Unaza e Modës Antike Ari Argjendë Vjetër e Rregullueshme...

-43%
Shiko Detajet

Mbulesa të gjera të varura me dy palë

-40%
Shiko Detajet

BUDONG Top Mozaiku i Ri Antik AAA Zirkon Crystal Vintage Argjendë Kryesore me Gra të Zonjës Gratë Finger Da...

-40%
Shiko Detajet

Vathë të Vjetër të modës Vajza Ajojewel për Vajza Vajza Vajza Për Gra të Zeza CZ të Zeza me Lule Rose Dopat...

-44%
Shiko Detajet