20% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Gjerdan me shkëlqim shumëngjyrësh me rhinestone choker për festat e grave te klubit te natës, gjerdan dekor...

-21%
Shiko Detajet

12 Rrathë prej çeliku të pandryshkshëm Rrathë prej gome Burrash për personalitete të rastësishme & Rrathë b...

-15%
Shiko Detajet

WOSTU 100% Autentike 925 Sterling Silver 6 Stars Stackable Stars Rings Për Gratë Dhurata Origjinale Argjend...

-20%
Shiko Detajet

Noproblen 007 bilanci jonik antifatikut choker terapi të energjisë

-70%
Shiko Detajet

Rrëshqitje në modë Ngjyra Dardhe Kubike Zirconia Vathë Stud për Gratë Kristale Veshje Për Parti Uji Drop Va...

-59%
Shiko Detajet

FnSn bizhuteri të reja të nxehta vendosin gjerdanet kristal blu Vendosni rrobat e gjerdanit me festë dasmës...

-58%
Shiko Detajet

Meajoe Trendy Vëzhguese Natyrore Amulet Lucky Amulet Buda varëse me gjerdan Natyrore me Zinxhirë Guri Zinxh...

-29%
Shiko Detajet

Rrathë bizhuteri AKOLION Argjendi zinxhir dore për gra Shool Girl Kids 925 bizhuteri Sterling dhurata për K...

-10%
Shiko Detajet

Karikaturë Moda Hamster Dollapë Plush Doll Zinxhir Zinxhiri Zinxhir Pantë pom Pom Keychain Mouse Toy Kafshë...

-21%
Shiko Detajet

keltic spirale spirale burra për bizhuteri gjerdan triskel te frymëzuara gjerdan prej çeliku inox Gjerdanat...

-20%
Shiko Detajet

Yiustar White and Gun Black Bullet Fake Bullet Ngjyra Stainless Steel Army Ushtria Bullet Bullet varëse gje...

-50%
Shiko Detajet

LongWay Bizhuteri Ngjyrosje Argjendi DIY Bizhuteri Lule Beads Bukuroshe Femme Me Murano Pink Glass & Beads ...

-26%
Shiko Detajet

Bizhuteri Etnike Bohemian Colorful Women Beads Imitimi Uji Natyrë Gjerdan me varëse guri me bizhuteri me sh...

-10%
Shiko Detajet

Lule të modës me gaz të lehta dhe të lehta CZ Halo Drop Vathë elegante dhe tërheqëse për veshje të gjata pë...

-39%
Shiko Detajet

Unazë prej 4 metrash me cilësi të lartë me unazë prej 4 mm dhe 6 mm

-40%
Shiko Detajet

2016 Gjerëse Zinxhiri për Printime të Leopardit të Ri 2016 Gjerëza Chollky Long Collar Choker For Women Bij...

-9%
Shiko Detajet

cnjackstraw kristal të ri të modës me ngjyra të mëdha të bukura AB rënie xhami bizhuteri karate martese

-20%
Shiko Detajet

Blingbling Pin Rhinestone Crown Pin Brooch për Dhuratën e Mbretëreshës Zonjë

-10%
Shiko Detajet

Unaza NFS klasike e çelik inox Unaza e martesës me ngjyra të arta Dashuruesit e qetë Dashuria e martesave A...

-25%
Shiko Detajet

dongsheng Mashkull djem gjerdan Anime Catoon Catoon Naruto gjerdan ornamente te Modës Charms Pendants Colla...

-35%
Shiko Detajet

Siguria e modës Vathë të gjatë Rose Vathë me ngjyrë të artë Vathë prej çeliku të pandryshkshëm Vathë të var...

-20%
Shiko Detajet

Transporti Drop 925 Necklaces Argjendi Sterling Bllokad katror Dyfishtë Argjendi & Ngjyra

-30%
Shiko Detajet

Zemra e Bukura e Bizhuterive Përgjithmonë Dashuria Vathë Ari Femrat Parmallëkë Vathë Pulseirash Vathë të Mo...

-20%
Shiko Detajet

bizhuteri mirë unazë e personalitetit të modës koreane të veshit me shumicë gra me shumicë Transporti falas

-45%
Shiko Detajet