10% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4

PRODUKTE TË NGJASHME

E2399 Gold Kite Inspiruar Design Frame Gold Frame Rhombus Vathë Moda Amerikane Stili Jugor Bizhuteri Boutiq...

-53%
Shiko Detajet

Transporti Drop gjerdan Cute Bee & varëse për Gratë jakë jakë jakë bizhuteri

-30%
Shiko Detajet

SZELAM 2019 Vathë gjerdan zemre me kristal Zambak Set për gratë Aksesorë martesor martesor SET140044

-35%
Shiko Detajet

Bluzë Bluzë Blue Rhinestone Për Gratë Turqi Bizhuteri Turke Veshje e Veshjeve të grave Aneis Mujer Moda Biz...

-37%
Shiko Detajet

Një varëse + kuarte natyrale kuarc gurë në gur, varëse, Labradorite varëse e madhe satelitore, varëse bizhu...

-21%
Shiko Detajet

Klip gjeometrik me varëse dyshe mbi vathë Gratë dhe Vajzat Zinxhirë prej rrumbullake metalike & kolonë prej...

-40%
Shiko Detajet

Vathë për Gratë Effie Queen 0.75ct CZ Zircon Crystal Stud me bizhuteri të rrumbullakëta me Vajza të Qarta t...

-40%
Shiko Detajet

Shitje e nxehtë Bohemian Vintage Veshjet e Mollëzave të Modës Monedha Etnike të Gdhendura Gjerëse të Bukura...

-60%
Shiko Detajet

Timlee H033 Transporti falas Dhurata për flokët Cute Cat Fox Rabbit

-39%
Shiko Detajet

2016 R&J Moda e re Real 925 unazë argjendi e pastër 5A Zircon Dasma Bizhuteri Ari i mbushur me pllaka të grave

-73%
Shiko Detajet

Bizhuteri e modës Klasa e AAA Cilësia e qetë 6 mm Gjerësia e Flatëve të Hematiteve të Flatëve (1 copë) HR1002

-20%
Shiko Detajet

Shitja e dhuratave popullore Një kuti varëse zemre e madhe me dëshirë Dëshironi vendosjen e dëshirës për pe...

-29%
Shiko Detajet

Produkt i ri Gokadima, Rrathë çeliku të pandryshkshëm me ngjyra argjendi Lidhje byzylyk bizantin zinxhir pë...

-44%
Shiko Detajet

Rrathë Punk Rock 2-Row Acrylic Cuff Bracelets Gold Color Rivets Rrathë Charm Stretched & Bangle Fashion Wom...

-10%
Shiko Detajet

CHICVIE Argjendë natyrale me gurë të artë Lion Strand Laps për burra Femra të bëra me rrathë rrathë rrathë ...

-48%
Shiko Detajet

Bizhuteri minimale moderne Tregime të tjera Shembull i shkurtër / Rrathë rrathë gjeometrikë & Bangles Bijoux

Shiko Detajet

Somen 6mm Unaza klasike e zezë qeramike e grave, e krehur Unaza e marteses e rehatshme Comfort Fit Moda Biz...

-35%
Shiko Detajet

INKDEW Vathë me ngjyra të rrumbullakta me ngjyra të bëra me dorë, për Veshjet me Beads Crystal Beads, Vathë...

-25%
Shiko Detajet

Rrathë Infinityl Crystal Infinity për Gratë Bizhuteri të ëmbël Stainless Steel ainlessift byzylyk Femme Bij...

-30%
Shiko Detajet

nxehtë Argjendtë Evropian CZ Beads Beads Fit Pandora Stil byzylyk varëse varëse me varëse rrobash bizhuteri...

-10%
Shiko Detajet

Unaza Jiayiqi Vintage CZ Stone Rings Punk Style 316L Unazë çeliku inox për burra bizhuteri Unaza e burrave ...

-35%
Shiko Detajet

Aksesorë qese për bizhuteri Keychain delikate bukurie portokalli Aksesorë tërheqës lëkure të mbajnë unazë k...

Shiko Detajet

CAMDOE DANLEN AAA Gem Red Natural Agat Gur Gurë Karneliane Rrathë të Lirë 4-16MM Onyx Fit Beads DIY Ngjyra

-30%
Shiko Detajet

925 Lidhësa argjendi dhe kapëse argjendi me kordon lëkure të zezë të vërtetë për zinxhirë kordoni mashkull ...

Shiko Detajet