45% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Gratë Drop Uji Drop Bouquet Blue Crystal Brook Bouquery Trendy Glass Glass Rhinestone Brook Pins Pins Veshm...

-16%
Shiko Detajet

Tikwap Pentacle of the Sun Talisman Keyelësi i varur nga Solomoni Vula varëse Hermetic Enochian Kabbalah Pa...

-20%
Shiko Detajet

Byzylyk Minimalist Eternity Karma Rose Rrethi Argjend Argjend Rrethi Rrathë Rrathë Jete Rreth Nesh Dhuratë ...

-30%
Shiko Detajet

Meideheng Gjethet e Gjelbërta Beads Akrilike Transpareante DIY Beads Për Bizhuteri Bëni Aksesorë Mjeshtëri ...

-18%
Shiko Detajet

2016 Byzylykë lëkure me pranga lëkure Monogrami për Gratë Pulseras Plating Gold Plating Gold, Byzylyk lëkur...

-50%
Shiko Detajet

Transporti Falas për Lidhjet e Kafkave Lidhjet me shumicë Sheqeri të Vdekur Skelet

-15%
Shiko Detajet

Hot Big Hanging Earing Verë 2018 Moda Gratë e Martesave për Dasma, Dangle Lule Lule Nusja Deklaratë e Madhe...

-30%
Shiko Detajet

4 copë / Set Moda Veshja Moda Punk Veshë Strategjia e Grave Anchor Origjina lëkure Origjinale Mashkull Cu...

-20%
Shiko Detajet

Neoglory Big MADE ME ELements SWAROVSKI Crystal Heart Love Maxi Boho Choker Necklaces & Pendants for Women ...

-45%
Shiko Detajet

Zinxhir Bohian Bel bel

-50%
Shiko Detajet

Sende të reja të Arritjes Anslow Beads Alloy Zincë të Shëndetshme Gratë për Burra Vajza Vajza Byzylykë Lëku...

-24%
Shiko Detajet

Humbni promovimet e parave! 925 bizhuteri me ngjyra argjendi gjerdanet dhe varëse Pema e jetës mbledh popul...

-49%
Shiko Detajet

OneBandaHouse 1PC 1 Inç byzylyk i gjerë për tifozët Muzikë Dhuratë Njëzet Një Pilotë Rrip dore Silikoni

-25%
Shiko Detajet

Meideheng rruaza formë lulesh akrilike për bërjen e bizhuterive Rritja e ngjyrave të sipërfaqes së poshtme ...

-18%
Shiko Detajet

BUDONG Top Mozaiku i Ri Antik AAA Zirkon Crystal Vintage Argjendë Kryesore me Gra të Zonjës Gratë Finger Da...

-40%
Shiko Detajet

Rrathë Minminë bukuroshe prej ari / ngjyra argjendi për gra Rrathë varëse kristal varëse me zinxhirë të tra...

-45%
Shiko Detajet

Pera Classic Big Water Dra AAA + Cubic Zirconia Argjend Ngjyra Luksoze Dasma Nusja e Veshjeve të Dangle të ...

-50%
Shiko Detajet

KISS ME Stars me modë kristal Stars varëse me ngjyrë të kuqe me shirita të zezë shirita choker

-12%
Shiko Detajet

17KM Unaza Vintage Geometrike Guri Rrugash Vendosur Për Gruaja Bohemian Antik Argjend Ngjyra e Thurjve Mbur...

-45%
Shiko Detajet

Fabrika e Tregtisë Etnike Tibetike Bizhuteri të Lashtë Peshku me fat Peshk, varëse prej druri Veshmbathje t...

-28%
Shiko Detajet

Byzylyk për pranga 18-21cm Mashkull Handcuff Byzylyk Cuff Steel byzylykë Bangle Femme Zinxhir byzylyk Argje...

-31%
Shiko Detajet

W0832 1pair bukuri dhe kafshë anime Zonja Potts And Chip cup Vathë dekorimi cosplay vathë për gra

-20%
Shiko Detajet

2018 bizhuteri të reja Gjerdan kristal i nxehtë me mbeturina të buta Gotha Magji Magjike Goddess Purple Pur...

-50%
Shiko Detajet

V palë vathë kristalesh të rrumbullakët VEYO për vathë me rënie për femra Brincos luksoze të cilësisë së mirë

-51%
Shiko Detajet