34% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

LUOTEEMI Kubike gjeometrike kubike Zirconia Pave Hoop Vathë për Gratë Arritja e Re Ardhja e Bardhë Artë me ...

-40%
Shiko Detajet

N YSE JU Moda Multi Ngjyrë Gjerdan Gravë Guri Grazhe Për Gratë e Dashuruarve Të Re Dhurata Brincos Charms J...

-30%
Shiko Detajet

Bluzë Bluzë Blue Rhinestone Për Gratë Turqi Bizhuteri Turke Veshje e Veshjeve të grave Aneis Mujer Moda Biz...

-37%
Shiko Detajet

Shumicë e veshjeve me shumicë Vintage Long Vathë me Vathë Drop Vathë Vathë Matte Ngjyrë ari Vathë Vathë pre...

-20%
Shiko Detajet

Gratë e bizhuterive të modës unazë me kristale AAA 6/8 mm X Kryqëza Qeramike për Gratë Burra Plus Madhësi e...

-72%
Shiko Detajet

Trendsmax 3 / 4mm 45-60cm gjerdan për Gratë për Gra Mashkull Mbushur Ari Guri Gruri Lidhje Gruri Zinxhiri G...

-30%
Shiko Detajet

Bizhuteri e modës Klasa e AAA Cilësia e qetë 6 mm Gjerësia e Flatëve të Hematiteve të Flatëve (1 copë) HR1002

-20%
Shiko Detajet

Lule Saint Benedict Medalja e Exorcizmit Kryqi Katolik 33mm varëse Necklaces N1705 Argjend antik dhe ari

-25%
Shiko Detajet

2018 Shtëpi për Shitje e Ngjyrosur Perla e Zezë për Gratë, Paketat e Bukura të Bukura, Vathë dhe varëse me ...

-42%
Shiko Detajet

Rrathë me rrathë të rrumbullakëta të rrobave Dzi Beads varëse Bohhda Gjerdan Gjerëse natyrale me gurë të pu...

-21%
Shiko Detajet

AZORA Ngjyra e artë Stellux Kristal Austriak Ngjyra e Ngjyrosjes së Modelit të Ngjyrosjes së varëseve, Mbul...

-20%
Shiko Detajet

Luksoze VEYO me cilësi të lartë të rrumbullakët Luksoze plot me bizhuteri me ngjyra të artë kristal rhinest...

-49%
Shiko Detajet

2018 bizhuteri të reja Gjerdan kristal i nxehtë me mbeturina të buta Gotha Magji Magjike Goddess Purple Pur...

-51%
Shiko Detajet

2017 Vathë të Bukuroshe shumëngjyrësh Veshjet e Verdha të Bukura për Gratë Gjeometri Rrethi Simuluar Pearl ...

-46%
Shiko Detajet

Lidhjet me kamera iGame Lidhje Unique Design Kamera 2 Colors Option Dekorimi kristal Transporti falas

-15%
Shiko Detajet

Monogram akrilik i zbrazët disk i varur me zinxhir të gjërë BOHO Tassel gjerdan për gra Gjerëse individuale...

-52%
Shiko Detajet

Shitje e nxehtë Gratë e modës me cilësi të lartë Luksoze Elemente blu kristal elegant Dasma bizhuteri konci...

-20%
Shiko Detajet

2018 TOP Aksesorët e modës Sheshi i Zi dhe i Bardhë Sheshi Crystal Luksoze me ngjyra të ndezura me rënie ar...

-26%
Shiko Detajet

Shporta gjuetarash gjigande US7 Fitness dhe varëse për burra, Gjerdan xhami i trupit me çelik inox për burr...

-42%
Shiko Detajet

Bizhuteri argjendi 925 Fit Authentic Pandora Charms Bracelet Kafe e Kafe e Gjelbër ose shishja Beads For Wo...

-10%
Shiko Detajet

Deklarata Pallua Rhinestone Gjerëse të gjata për gratë Bijoux bizhuteri të modës me modele Bijoux & Pendant...

-16%
Shiko Detajet

ORSA JEWELS Imitimi i rregullueshëm me perla unazë me perla Silver 925 Bizhuteri CZ Unaza e shtruar për gra...

-43%
Shiko Detajet

kristal austriak 24k ngjyra ari Bizhuteritë e dasmës së zinxhirit të shtrembëruar të zinxhirit Snake vendos...

-25%
Shiko Detajet

2017 Të gjitha Veshjet e Asimetrisë së Stilit të Ndeshjeve Veshjet e temperaturës Gjeometrike me rhinestone...

-51%
Shiko Detajet