30% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Bizhuteri argjendi Kiteal 925 e vjollcë e varur jashtë varëse e zemrës së luleve të ngrirë 1mm 18 "gjarpër ...

-44%
Shiko Detajet

Avengers 4 Superhero Wonder Woman Woman Keychain Fashion for Fantazhet e Dhuratave Tifozët

-29%
Shiko Detajet

Neoglory Big MADE ME ELements SWAROVSKI Crystal Heart Love Maxi Boho Choker Necklaces & Pendants for Women ...

-77%
Shiko Detajet

Shitje me shumicë Natyrore natyrale Turquoises rruaza guri të rrumbullakëta për bizhuteri duke bërë rrathë ...

-35%
Shiko Detajet

Ushtar çeliku varëse çeliku prej çeliku inox për burra gjerdan klasik varëse personeli

-15%
Shiko Detajet

Jisensp Fashion Arrival New Fashion Jewel Women Gratë e Rrethit me Gjerdan Bar Chian për Gratë Collares Qaf...

-35%
Shiko Detajet

Aksesorë aksesorë të veshjeve të grave, varëse rrathë zinxhiri ari Shkronja metalike zinxhir klavikulash me...

-40%
Shiko Detajet

Deklarata klasike vathë të gjatë vathë me ngjyra të arta rruaza rruaza varëse varur për gratë me shumicë të...

-35%
Shiko Detajet

1 copë Unaza argjendi antike argjendi Viking Unazë Rune Nordike Mashkull të punuar me dorë Unaza të rregull...

-20%
Shiko Detajet

2016 Rrathë prej zinxhiri të argjendtë të thjeshtë të modës 2016

-80%
Shiko Detajet

LET T BE B BEN Wholesale Vathë me shumicë Ari dhe Argjendi dhe Rozë Vathë prej ari femrash Hollow Out Clove...

-56%
Shiko Detajet

Gjerdan për burra, 2017 bizhuteri të reja, gjerdan xhami maxi varëse kameri, choker për burra grua, gjerdan...

-30%
Shiko Detajet

BORASI Fashion Luksoze e Famshme e Bizhuterive për Biznes Meshkuj / Gra Unaza ari Dyfishtë Ngjyra V Ring Ti...

-42%
Shiko Detajet

Xuping Unazë Luksoze e Krishtëlindjes Dizajn Popullor Karakteristikë Vajzë Stili Femra Bizhuteri me Ari me ...

-57%
Shiko Detajet

BUDONG Tassel Model Infinity Long Vathë Dangle Vathë Gold-Colour Drop EarRings Luksoze Gratë Luksoze Angazh...

-30%
Shiko Detajet

Moda 2019 vajzat e bukura të llojit të ri 5 shtresa gjerdan perlash dhe bizhuteri me ngjyra ari gjatësi 50 ...

Shiko Detajet

2017 Ardhja e Re Luksoze Femra Luksoze origjinale prej çeliku inox Unaza ari shumëngjyrësh për dasmat për g...

-50%
Shiko Detajet

Unaza e gjuhës së zemrës lëmuar gjuhë çeliku inox grua burrë modë gjuhë piercing argjend ar ari 1-2 copë

-8%
Shiko Detajet

Gratë e bizhuterive të modës unazë me kristale AAA 6/8 mm X Kryqëza Qeramike për Gratë Burra Plus Madhësi e...

-72%
Shiko Detajet

Aksesorë bizhuteri Crystal Fashion Fashion, Austri Austri Crystal Bead Long Necklace Sweater zinxhirët dhe ...

-45%
Shiko Detajet

Rrathë Retro Natyrore të Zeza Lava prej guri 7 Reiki Chakra Healing Balance Beads byzylyk për burra Gra Str...

-30%
Shiko Detajet

9 Colors 2018 Vathë rrëshirë Druzy Teardrop Vajza për Gratë Moda e Artë Deklaratë Uji Dropy Vathë Drusy Vat...

-62%
Shiko Detajet

Bizhuteri Mecresh Simuluar Pearl Nushe Nusheje Nushesh Vendosja e argjendtë me Ngjyra me Lule Ngjyreje Lule...

-30%
Shiko Detajet

2018 Shitje e Nxehtë Classic Brincos Pendientes Mujer Vathë të Qelqit të Ri Crystal Gjeometrike për Femra b...

-5%
Shiko Detajet