20% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

ELESHE Autentik 925 Sterling Silver Blooms Blooms & Daisy Clip Zemra Bead Charm Fit Byzylyk Sharm Origjinal...

-59%
Shiko Detajet

JEXXI 2018 New Water Drop CZ Jewelry Sets 925 Sterling Silver Necklace Silver & Vathë Dasma Dasma

-93%
Shiko Detajet

Szelam Hot Shitja 2019 Rrathë Beads & Cryles Beads & Bangles Snake Chain Bracelets For Women Jewellery Puls...

-20%
Shiko Detajet

Deklaratë Vjollcë e Vjetër e Vjetër me Trekëndafsh të Vjetër 2018 Gratë Boho Crystal Maxi Necklace Collier ...

Shiko Detajet

925 rrathë argjendi Tibet dhe bangs

Shiko Detajet

aliazh flokësh ngjitje nuse kapelë kostum kostum kostumesh kineze për zbukurime të flokëve dragua dhe bizhu...

-41%
Shiko Detajet

Pëlhura me luledielli me cilësi të lartë Vathë Vajza krejt të reja Bohemia Vintage Drop vathë me pendë të g...

-36%
Shiko Detajet

2019 Vathë të rinj flutur me ngjyrë të verdhë Vathë prej ari të çeliktë me ngjyra të arta për gra Studiore ...

-35%
Shiko Detajet

Rreth rruaza të rrumbullakëta rrumbullakëta natyrale 2MM-15MM Garnet natyrore të rrumbullakëta rruaza të li...

-57%
Shiko Detajet

Dhurata e Krishtlindjeve varëse Krishtlindjeve U7 Tiny Virgin Mary, Argjend / Ari Ngjyre Argjende Christica...

-24%
Shiko Detajet

Clip Strip Metal Në Vathë Gratë Moda Nuk Vathë Vathë Vathë Vajza Vjeshtë Trendy Veshje Vjeshtë, Vjeshtë, Vj...

-56%
Shiko Detajet

Timlee N009 Transporti falas me shumicë Necklaces të varur me kaktus të modës së Re

-41%
Shiko Detajet

Xuping Unazë Luksoze e Krishtëlindjes Dizajn Popullor Karakteristikë Vajzë Stili Femra Bizhuteri me Ari me ...

-60%
Shiko Detajet

Brookhes Zemra Anatomike e Zemrës Anatomike Mjekësore të Modës RJ Pin Anateli Ari i Bardhë smalt Anatomia Z...

-20%
Shiko Detajet

Neoglory Big MADE ME ELements SWAROVSKI Crystal Heart Love Maxi Boho Choker Necklaces & Pendants for Women ...

-45%
Shiko Detajet

Aromatherapy varëse guri lavë 1 mm antike 16 mm

-51%
Shiko Detajet

Deklaratë e gjerdanit Eagle për markë U7 Shitje për bizhuteri ari Ngjyra ari Stainless Steel Stainless Hawk...

-54%
Shiko Detajet

Bonsny Long Chain 2016 Necklace Colorful French Cat

-65%
Shiko Detajet

Yage 4Colors 1 copë rune viking gjerdan ujku si dhuratë

Shiko Detajet

Fei Ye Paws Necklaces Women 2018 Steel Stainless Steel Long Long Jack Russell Terrier Charm Dog Varëse Dekl...

-25%
Shiko Detajet

Gjerëse Davieslee për Burra Gratë Zinxhir Kuban Lidhje Zinxhirësh Mashkullash Mashkullash Femra për Biznes ...

-35%
Shiko Detajet

SexaMara bizhuteri për gratë e reja Klasat AAA Cilësia e Ylberit Ngjyra e Ylberit Hematiti Guri unazash Gur...

-21%
Shiko Detajet

BizhuteriPalace Pafundësi Përgjithmonë Dashuria Kubike Zirkonia Përvjetori Premtim Unaza Pure 925 Sterling ...

-42%
Shiko Detajet

Bizhuteri Vintage Byzylyk Këmbë Retro Anketë për Gratë Vajzat Kyçin e këmbës Charm Charm Starfish Beads byz...

-48%
Shiko Detajet