50% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Bizhuteri e Turqisë Lucky Fatima Lucky Fatima Hand Hamsa Necklaces varëse Evil Eye Stainless Dollar Steel S...

-30%
Shiko Detajet

Arritjet e reja 15 Ngjyra PU Lëkurë DIY PU Armband Fit 18mm Button Snap Button Byzylyk SZ0281

-49%
Shiko Detajet

Veshmbathje Shitje Nxehtë me cilësi të lartë HYX Vulosje Gemelos Mens Red Desinger Brand Luksoze me porosi ...

-10%
Shiko Detajet

Redwap Goddess Triple Moon Wicca Pentagram Magic Amulet Talisman Burra varëse Hëna Hënë Gratë Tibet Vintage...

-15%
Shiko Detajet

Meideheng rruaza formë lulesh akrilike për bërjen e bizhuterive Rritja e ngjyrave të sipërfaqes së poshtme ...

-18%
Shiko Detajet

DreamCarnival 1989 Dizajn unik Hip Hop Purple Red Purple CZ gotik i zi i artë Palë Hollow Palë bizhuteri Vj...

-8%
Shiko Detajet

Dainty Butterfly Shoqja më e mirë Rrathë byzylykë Bff bizhuteri Bratë Bride rrobash Nusheje çeliku inox Mot...

-30%
Shiko Detajet

Kristal gjerdan prej varëse zemre BAFFIN kristale nga swarovski litar lëkure prej lëkure Swarovski për gra ...

-40%
Shiko Detajet

TAFREE Brand Mandala Bizhuteri me lule artë byzylykë Bangla Qelqi Argjendë të kromuar Budiste të grave për ...

-48%
Shiko Detajet

Gjerdan për burra, 2017 bizhuteri të reja, gjerdan xhami maxi varëse kameri, choker për burra grua, gjerdan...

-28%
Shiko Detajet

8 mm Bandë Dasma Karbide Tungsten Bandë Ari Argjendi Dome Armë Gunmetal Nushe argjile për meshkuj Madhësia ...

-29%
Shiko Detajet

Black Scorpion Fit pandora varëse, bizhuteri rebel DIY për stilin Thomas për Burrat dhe Gratë, Dhurata Ts n...

-30%
Shiko Detajet

Shitje me shumicë për bizhuteri Crystal Verë 2014 Modelet e nxehta të shpërthimeve koreane

-55%
Shiko Detajet

SINLEERY Guitar varëse muzikore me varëse lëkure Argjendi Rose Rose Gold Chain Jewell Marka Bizhuteri Trans...

-26%
Shiko Detajet

Rrathë Dasma & Bangles 2017 New Arrival full star super shndritshme me shkëlqim kristal me rhinestone zinxh...

-7%
Shiko Detajet

14 JURANE 14 Colors Elegant Ball Vathë me Vjeshtë Bizhuteri të Modës Unique Kuqja e Vogël e Vogël e Kuqe Pë...

-49%
Shiko Detajet

Blu dhe Bardhë Porcelani Beads byzylyk OL Aksesorë Qeramikë të bëra në transportin falas të Kinës, Dhurata ...

-30%
Shiko Detajet

Shumicë e Modës 925 gjerdan argjendi me gjerdan Ngjyrosje të reja, Gjerdan me varëse zemre, për dhurata për...

-47%
Shiko Detajet

DIY Silver Charm Fit Beads byzylyk Pandora Original 925 Sterling Silver Silver Dangle Charm Heart Crystal, ...

-43%
Shiko Detajet

Rrathë ShinyGem 8mm Natyrore me Gurë Blue

-25%
Shiko Detajet

Vjollcë çokollate e cilësisë së mirë gruaje me shumicë Bizhuteri të modës prej druri me varëse me gurë Gjer...

-50%
Shiko Detajet

JOUVAL Collares Chokers Gothic Sexy Gothic Crystal Black Lace Qoker, Gjerdan Vintage Victorian Women Chocke...

-33%
Shiko Detajet

2019 Moda e Re 100% Origjinë Lëkurë Lëkurë Lëkurë Veshmbathje Burra Gratë Gypa Magnetike Rrathë byzylykë Pu...

-67%
Shiko Detajet

Rrathë gipsi natyralë me patate të skuqura (Materiali Perido t Fluorite Malanchite garnet Lapis Lazuli Amet...

-39%
Shiko Detajet