25% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

SANTUZZA Unaza argjendi merimangë për gra 925 Unaza argjendi unike argjendare Natyrore unazë prej guri të zi

-49%
Shiko Detajet

Vathë Vintage Drop Vathë Drop Earings Veshjet e Moda të gjata për Gratë Dhuratë Metal Dangle Boho Vathë Vat...

-20%
Shiko Detajet

Evropë dhe Shtetet e Bashkuara Shtypi byzylyk Jesus Cross Cross INRI Crucifix Jesus Cross byzylyk Jesus Cro...

-54%
Shiko Detajet

Deklaratë Gjerdan Gratë varëse Vintage 70cm Long zinxhir argjendi me ngjyra te gjata Maxi varëse dhe gjerda...

-33%
Shiko Detajet

Byzylyk i modës LYIYUNQ Rrathë të çuditshëm të zemrës femërore për zemrën për gratë

-65%
Shiko Detajet

Gjerdan Qafë Zodiac Akrep

-52%
Shiko Detajet

WOSTU 100% Autentike 925 Sterling Silver 6 Stars Stackable Stars Rings Për Gratë Dhurata Origjinale Argjend...

-20%
Shiko Detajet

Unisex Cool Punk Rock Gothic Skeleton Skull Hand Doreza Zinxhir Lidhje dore Rrip byzylykje Lëkurë byzylyk S244

-30%
Shiko Detajet

Dhurata e nxehtë e shitjes së modës 2017, të modës me shkëlqim të kristalit 925, zonjat argjendi të pastër,...

-52%
Shiko Detajet

Zyre Zhurmia Premtojnë Unaza për Dhurata për Gratë Bijoux Aksesorë Femra Dhurata Dashurie CC048

-45%
Shiko Detajet

Rrathë rrobash Kymyad Argjendë Argjendë & Gra Rrathë Byzylyk Manchette Gra të rrumbullakëta shumëngjyrëshe ...

-10%
Shiko Detajet

Meideheng Gjethet e Gjelbërta Beads Akrilike Transpareante DIY Beads Për Bizhuteri Bëni Aksesorë Mjeshtëri ...

-18%
Shiko Detajet

Sizeelik i papërshkueshëm nga uji i papërshkueshëm nga uji me madhësi të ndryshme Unazë dollapi lundrues me...

Shiko Detajet

8SEASONS Organza Ethereal Dore Verë Flutur Ngjyra Argjend Ngjyrë Ari Ngjyrë e Gjelbër Blu Imitim Pearl Red ...

-20%
Shiko Detajet

Rrathë byzylykësh me zinxhirë biçikletë me ngjyra Kalen për burra 316 Stainless Steel Gray Krenari Rainbow ...

-30%
Shiko Detajet

Necklaces Vintage Drop Drop & Engagement Fashion Wedding Dasma Bizhuteri Ngjyra e Bardhë e Argjendë me Ngjy...

-57%
Shiko Detajet

Transporti Falas 4 Madhësia 12MM 10MM 8MM 6MM Vathë të markës së modës, me cilësi të lartë, Palë vathë kris...

-55%
Shiko Detajet

Bizhuteri e famshme kristal Stainless Steel CZ rruaza Choker gjerdan Gratë Zinxhiri me ngjyra të arta Miqtë...

-30%
Shiko Detajet

Ngjyra vjollce Magic Ikery Vintage Set

-47%
Shiko Detajet

Vende për bizhuteri bakri me ngjyra argjendi të ndritshme

-15%
Shiko Detajet

RED SNAKE Unaza e Modës Perla e punuar me dorë Perlë e bardhë shkëlqim shkëlqimi Murano Unaza qelqi

Shiko Detajet

Bizhuteri e modës Klasa e AAA Cilësia e qetë 6 mm Gjerësia e Flatëve të Hematiteve të Flatëve (1 copë) HR1002

-20%
Shiko Detajet

Aksesorë qese për bizhuteri Keychain delikate bukurie portokalli Aksesorë tërheqës lëkure të mbajnë unazë k...

Shiko Detajet

Angel Girl AAA + Round Cubic Tennis Zirconia Tenis byzylyk për rrathë për gratë dhe byzylykët për gratë

-10%
Shiko Detajet