10% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Gjerëse Davieslee për Burra Gratë Zinxhir Kuban Lidhje Zinxhirësh Mashkullash Mashkullash Femra për Biznes ...

-30%
Shiko Detajet

WOSTU Shitje e Ngjyrosur Argjend Evropian Bukuroshe Rreze Fasule & byzylyk Moda byzylyk Për Gratë për Burra...

-50%
Shiko Detajet

Argjendë Argjendë Ngjyre Nje Armë Uzare Pendant Ngjyrosje e Modës Uzi Hip Hop varëse dhe gjerdan për burra ...

-30%
Shiko Detajet

Aksesorë Për Bizhuteri Making 10 copë Bakër me shumicë me cilësi të lartë Bakri Zirkon 13 mm Crown Tassel B...

-51%
Shiko Detajet

1 copë Celtics Artë varëse gjerdan Argjendë Irlandeze, varëse e varfër, Eternity Infinity Kafshë me gjerdan...

-10%
Shiko Detajet

CWWZircons Elegant Drop Drop Formë Kubike Zirconia Crystal Nusër Vathë të Vjetër Bizhuteri Luksoze Dasma pë...

-40%
Shiko Detajet

Rruaza Turmaline të Zeza të rrumbullakëta Natyrore me rrathë prej guri turmalinë me rrathë DIY rruaza të li...

-40%
Shiko Detajet

Unazat e dasmave për gra USTAR Classic 1ct Kubike Zirconia Rozë Ngjyra e artë Kristal unaza fejesë femër An...

-55%
Shiko Detajet

Shitje e nxehtë Bohemian Vintage Veshjet e Mollëzave të Modës Monedha Etnike të Gdhendura Gjerëse të Bukura...

-60%
Shiko Detajet

Vathë e modës MOLIAM vathë për gra / vajza Vathë argjendi / Ari-Ngjyrosje Dasma-Ngjyrë e Zezë Zircon e bard...

-20%
Shiko Detajet

BUDONG New Fashion 2016 Finger Midi Ring for Women Unaza me ngjyra të arta Unaza e bardhë dhe e zezë Angazh...

-12%
Shiko Detajet

925 varëse argjendi e pastër, vathë të plotë, veshje topi me rhinestone, kopsë vathë, modë CZ, Vath kristal...

-55%
Shiko Detajet

2019 New Fashion Braided Surfer Bandage Band Kombëtar Spanjë Flamuri Rrathë Rrathë byzylykë Trendy Miqësi S...

-35%
Shiko Detajet

Veshjet e pazakonta kubike të purpurta Zirconia 925 Argjendë Silver Huggie Hoop Sterling për Gratë S0190

-50%
Shiko Detajet

XUBCHC New Fashion 20 Ngjyra e Modës 20 Ngjyra e flokëve Bandë e flokëve Vajza për Vajzat Vajzat Vajzat Vaj...

-73%
Shiko Detajet

SBY0278 Moda Zinxhiri Bohemian Chokers Deklaratë chunky e madhe gjerdan Chunky simpatik

Shiko Detajet

Rrathë Energjie e Shëndoshë Rainso Fashion Dizajn me zemër Stainless Steel Stainless Care Kujdesi Shëndetës...

-25%
Shiko Detajet

Mytys Arritja e Re Ardhja Gjeometrike Dore Design Collection Koleksion Retro Grave Antike Antike Bizhuteri ...

-23%
Shiko Detajet

Kraft-rruaza popullore argjendi të veshura me pllaka argjile

-45%
Shiko Detajet

ZHIXUN bizhuteri e re Vajza Gjeometrike e Vjetër Zverdhës / ari i trëndafilit Unaza e gurëve të hënës për g...

-40%
Shiko Detajet

JURAN Gratë e Modës Vintage Crystal Gold Crystal Vathë Metal Sweet me Gurë Kristali Vathë Vathë Për Aksesor...

-15%
Shiko Detajet

Të ndryshme 7 copë / shumë Guri natyror i gdhendur Xhepa të çrregullt Palme gurë Crystal Reiki Quartz Shëri...

-22%
Shiko Detajet

Unazat e dasmave Mprainbow Fibër karboni Inlaid Celtics Band unaza e fejesës së lidhjes për të dhe bizhuter...

-45%
Shiko Detajet

Ngjyra e artë për burra Vintage Gothic Dragon Claw Biker Unaza Band jeshile CZ Crystal, bizhuteri unazë una...

-26%
Shiko Detajet