40% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

Rrathë Charm Rrathë Bizhuteri Femra Gotike Rose Gold Mbushur Gratë Zinxhir Hand Stainless Steel Armbanden B...

-30%
Shiko Detajet

UMODE Brand New Spider Shape Rose Rose Color Color Top CZ Pendants Necklaces Për Gratë e Modës Bizhuteri pë...

-30%
Shiko Detajet

LUBOV 2018 Trendy Angel Wing Dizajn Veshmbathje me Opal Stone Stud Gra Elegante Vathë Kristal Bizhuteri Dhu...

-35%
Shiko Detajet

Simuluar Pearl Snake Crystal gjarpër gjerdan zinxhir Vintage aksesor kristal collaresStickement gjerdan

-38%
Shiko Detajet

Qingmos 1 Boxes Wish Pearl Dashuria e Zonjës së Kafazit të Zemrës Chokers Gjerëse për Gratë Me Veshjet Vesh...

-29%
Shiko Detajet

Vathë prej argjendi të modës 2017 Vathë me perla artificiale dyshe, Paragraf të gjatë Zonja Temperament Ves...

-35%
Shiko Detajet

2019 Vjeshtë me rrathë të rrumbullakët me perla të rrumbullakëta 7-8 mm të Re, të Vajta me Set me gojë naty...

-25%
Shiko Detajet

Kristal natyror i parregullt Moonstone Sunstone Labradorite varëse shpirtërore Moda shpirtërore e meditimit...

Shiko Detajet

U7 gjerdan jakë Dolphin Silver Silver varëse çeliku dhe zinxhir për gra për dhurata për bizhuteri bukuroshe...

-45%
Shiko Detajet

Vathë të vërtetë origjinale me cilësi të lartë 6-8 mm 100% të vërtetë natyrale, për gratë

-45%
Shiko Detajet

mbretëresha austriake mbretëresha e uritur ujore varëse gjerdan varëse bizhuteri të modës vendosur Pa pages...

-45%
Shiko Detajet

Shitje e nxehtë15.5 "Rrathë natyralë të bruzave natyrore për bërjen e argjendareve 6 8 10 12 14 mm rruaza s...

-35%
Shiko Detajet

Gjerëse Etnike Boho Gratë guri me ngjyra të gjera maxi te gjate, Ngjyrosje e zeze bohem Pendant Necklace vi...

Shiko Detajet

Beier Stainless Steel viking unazë ujk Lojë e ujkut të Thrones ujku Shtëpi burra kafshësh unazë Moda Bizhut...

Shiko Detajet

Vathë të Kafshëve të reja 100% polimer Balta Polimer Vathë Cute Cute Red Red Fox Bukuroshe Panda Ketri Tige...

-40%
Shiko Detajet

Rrathë Retro Natyrore të Zeza Lava prej guri 7 Reiki Chakra Healing Balance Beads byzylyk për burra Gra Str...

-30%
Shiko Detajet

Gratë e gjera për femra joker

Shiko Detajet

2019 Shitje të Ngjyrosura 925 Vathë prej argjendi Sterling Argjendë Moda Simple 8mm dhe 10 mm Vathë Topi Ar...

-55%
Shiko Detajet

Minimalist Dots Earings Jewelles Moda Stili Stainless Steel Shine Druzy Vathë Për Gratë Dhurata për Mikeshë...

-30%
Shiko Detajet

Zinxhirët e Valëve të Ujit Fletët e hijeshave të varura me varëse për gratë Burra 24K bizhuteri të martesav...

-5%
Shiko Detajet

Escalus 2018 New Trendy Kristal Trendy Bizhuteri Magnetike Rrathë Bukuroshë e Vogël për Gra Moda Charm Gol...

-35%
Shiko Detajet

LUOTEEMI Bizhuteri me shumicë popullore të bardha me ngjyrë ari të artë romantike elegante Zonjë gjeometrik...

-5%
Shiko Detajet

Shitje me shumicë 6-10 mm Polish Purple Purple e shurdhër Shirita karliian me shirita Onyx Gem Round Loose ...

-29%
Shiko Detajet

Gratë me cilësi të lartë Unaza e Dasmës Pasioni i Krishtëlindjes Mjalti romantik Rose Rozë bizhuteri me ngj...

-28%
Shiko Detajet