35% Zbritje

MË SHUMË FOTO

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

PRODUKTE TË NGJASHME

2017 Vathë të Thjesht Delikatë të Dendur të Modës 2017 Asimetrike Shell Butterfly Boucle d'oreille Femme Pe...

-35%
Shiko Detajet

Minmin Moda Vogla me ngjyra të mëdha argjendi me lule të rrumbullakët Vathë me pika të gjata kristal Rinest...

-25%
Shiko Detajet

ushtar çeliku, gjashtëkëndësh unazë e lartë e modës polonisht, kënd prej çeliku inox bizhuteri biker jo e m...

Shiko Detajet

Gorgeous 15 Rreshtave Bling Pastroj Rhinestone Stretch Bangle byzylyk Dasma Dasma e Nuseve për Gratë

-41%
Shiko Detajet

Minminat Shampanjë Crystal Dasma Vathë të gjatë Vathë luksoze prej llambadarësh Nusër Vathë Angazhimi i Das...

-20%
Shiko Detajet

Unaza NFS klasike e çelik inox Unaza e martesës me ngjyra të arta Dashuruesit e qetë Dashuria e martesave A...

-26%
Shiko Detajet

Fluorite e Rinetoneve të Fluorit të Grave në Teardropin e Errët të Sirenës së Bukuroshe Pamja e Gurit të varur

-46%
Shiko Detajet

Shitje e nxehtë Moda Luksoze e Angazhimit për Gratë Luksoze 925 Argjendtë e pastër Argjend 5A ZC Crystal Zi...

-94%
Shiko Detajet

W5236 Ketri bukuroshe Alvin dhe chipmunks vathë epoksi smalt Chip 'n Dale- Rescue Rangers bizhuteri të modë...

-20%
Shiko Detajet

Mmimi i Fabrika Emmaya Mmimi Mona Lisa rrathë shumëngjyrësh kubik me shumë ngjyra Bangles rrathë luksoze da...

-32%
Shiko Detajet

2017 Unazë Luksoze Veshjet e Re Veshje Luksoze Për Gratë e Kuqe Ngjyra Kristal Antik Artë Punk Partia Unazë...

-50%
Shiko Detajet

Byzylyk YACQ Stretch Lule Vintage kristal Kristal Dhuratat e Modës për Gra B10 me shumicë

-25%
Shiko Detajet

Enfashion Pyramid Spikes Bracelet Manchette Gold Color Stainless Bracelet For Women byzylykët Prangat e grave

-20%
Shiko Detajet

Vathë Cute për Fëmijët Vajzat Vathë Stud Veshmbathje Lepuri Lule Lëmshi Piercing për Vathë për Fëmijë 1 Palë

-13%
Shiko Detajet

Rrathë Vidhash Për Gratë Lover byzylykë Stainless Steel & Bangles Crystal Gold Color Gold Women Gift Gift (...

-47%
Shiko Detajet

ZABRA 925 Sterling Silver Silver byzylyk Linjat e rrobave të Vjelura me Grurë Biker bizhuteri të punuar me ...

-10%
Shiko Detajet

2017 Rrathë të rinj LGBT Gay Pride Paracord Jewel Rope Chain Bizhuteri të punuar me dorë për tifozët Cilësi...

Shiko Detajet

KISS ME Ngjyrosje të hollë me varëse rhinestone të hollë 2016 Shumicë më e re

-55%
Shiko Detajet

JEXXI Big Size 925 Unazë Argjendtë Sterling AAA e Qartë Zirconia Kubike e Qartë e Qepur e Lëmuar për Pola

-91%
Shiko Detajet

Vathë prej guri të Oqeanit Blu të Kaltër të Oqeanit Ola 20 mm OE202

-48%
Shiko Detajet

ZHBORUINI 2017 Vathë të Re Pearl Vathë 925 Bizhuteri Argjendi Sterling Vintage Stil Vjeshtë Ujërave të ëmbl...

-86%
Shiko Detajet

6 mm gjerdan rruaza të bardhë guri me dorë të punuar me dorë lëkure lëkure të gjatë për bizhuteri për gratë

-15%
Shiko Detajet

shitje e nxehtë syth i lidhur me shirita të lidhura me kyç shirita me ngjyra të gjera keychains për gratë ...

-10%
Shiko Detajet

Vathë dhe FALAS Vathë me Vintage Gurë Vinçash me Vathë Natyrore me Zink Aliazh Ari Argjend të Argjendtë të ...

-30%
Shiko Detajet